Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A márciusban levő télnek köze...

A márciusban levő télnek köze lehet a bolygó együttállásnak?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam már párszor rajta, hogy a dec. 21-én levő dolognak mennyi köze lehet az egészhez, mert azt is megjósolták anno, hogy éghajlat változás is lehet, és akkor most ez annak a végeredménye lett, vagy ez csak 1 ideiglenes dolog lehet? Mert ugye nem megszokott dolog ez.
2013. márc. 29. 10:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az, hogy mióta ember van a Földön, az időjárás bolond. Ez most csak az aktuális. Múltkor meg még decemberben is 14 fok volt. Bezzeg akkor senki sem gyártott ilyen elméleteket.


Én örülök a hónak.

2013. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel csak 1 aprócska probléma van: Nincs bolygóegyüttállás.
2013. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
A márciusi télnek leginkább az az oka, hogy egy ciklon hideg levegőt szállított közép-kelet Európa fölé. Egyébként nem csak Magyarország létezik a világon. Pl. Spanyolban, Portugálban igazi tavasz van.
2013. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Akkor most írom be a negyedik helyre:

A kiegyezés évében augusztusban egy hétig eset a hó. Életem 56 éve alatt több márciusi és április havat is megéltem. Nem vettem észre, hogy világnak vége lett volna, vagy más egyéb megrázó dolog történt volna.

Bolygó együttállások éghajlati hatásairól nem tudok, de lehet, hogy van. De annak meg semmi köze az ezotériához. Mint ahogyan a napfolttevékenységek 13 éves ciklusához sincs. ez utóbbi hat az időjárásra. Most tetőzik éppen.

2013. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs bolygóegyüttállás,Nap,Vénusz,Mars,Uránusz együttállás van a Kos csillagkép első harmadában.
2013. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
6%
A HAARP-hoz van csak köze.
2013. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
utolsó jól látod a dolgokat.
2013. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. "


Már a hülye is tudja, hogy szinte minden nagyobb időjárási anomália a HAARP-nak köszönhető. Bár mit is vártam egy fórumtól, ahol a felhasználók átlagéletkora el sem éri a 13 életkort...

2013. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen arra már én is rájöttem,hogy itt komoly lehet az átlagéletkor annál a kérdésnél,mikor azt kérdezték,hogy ismerünk e ritka családneveket Magyarországon én beírtam,hogy Szlabony és más is ,aki beírt ritka családneveket 39%-os nak minősült,de azok akik beírták f.sz és pun.i stb,mint családnév este 10-kor 71% körül mozogtak.

Azóta nem veszem komolyan az itteni szavazásokat.

2013. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

# 9

Nem is lenne semmi baj ezzel, ha az ilyen fórumok nem a társadalom intelligencia hányadosát tükröznék vissza.

2013. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!