Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem lesz tavaszunk. Megbolondu...

Nem lesz tavaszunk. Megbolondult a bolygó. Itt a világvége?

Figyelt kérdés

Az én véleményem az, hogy már nyugodtan el lehet hinni a világvégét, persze nem őgy öt ahogy mindenki várta. Idén bizonyítottan elmarad a tavasz, áprilisig tuti ilyen idő esz, akár mínusz is lehet, sőt vannak madarak amik azt hiszik tél van és elkezdtek délre vonulni ahelyett, hogy pároznának. Persze már önmagában is sokkoló hogy tele volt hóval minden még március végén.

Valszeg itt a jégkorszak.

Én a tavasz elmaradását isteni jelnek tekintem, figyelmeztetésnek.


2013. ápr. 5. 07:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

skalár ágyúról és hullmáokról hallott már vki?

az amcsik a HAARP -pal kísérleteztek

de a ruszkiknak is megvan a sajátja...skalár fegyvereknek hívják ezeket, hideghábórúban fejlesztették ki

hatásilag kb mint a HAARP de a leírások szerint veszélyesebb

2013. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
A leírások szerint..... Kik írták azokat a leírásokat? Bizonyíték hogyhogy nincs? Komolytalan összeesküvéselmélet az egész.
2013. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Keresztény vagy?

"Én a tavasz elmaradását isteni jelnek tekintem, figyelmeztetésnek."

Miért figyelmeztet? Vigyázzunk jobban a földre? Ha létezik Isten, akkor nem vigyáznia kéne ránk, ha már megteremtett?


U.I.: Ha nem jött volna le, ateista vagyok...

2013. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Felejtsétek már el a HAARP-ot! A globális időjárást nem lehet befolyásolni! "


Már hivatalosan is tudják az idő járást befolyásolni. Például a jégesőt megtudják előzni. Szerinted a háttérben nem fejlesztették tovább ezt a technológiát? Ha utána néznél a témának, és nem csak itt okoskodnál, akkor talán te is belátnád, hogy nem alaptalanok a HAARP-al kapcsolatos felvetések.

2013. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Igen a jégesőt meg tudják előzni ezüstjodiddal, vagy megfelelő lökéshullámokkal a felhők felé (melyet volt szerencsém élőben is látni), sőt esőt is elő tudnak segíteni, de ezek mint tudományos kutatások eredményei.

A HAARP-ról viszont egyszer nem láttam még egy hiteles embert nyilatkozni, vajon miért? Most a hurrikánokat is a ruszkik küldik amerikára? Amerika meg akkor miért nem tudja szét lézerezni a hurrikánt? HA? Továbbra is várom a bizonyítékot kérek egy linket, ne hadjatok tudatlanságban.

2013. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

habárnem tudom minek írom le mert ahogy olvasom olyan vallásos vagy, hogy úgyse olvasod el vagy letagadod a tudományt hisz a dinoszaurusz csontokat is Isten szórta szét, de csak úgy magam miatt meg hátha érdekel másokat is...


A bolygónknak, melynek neve Föld van egy csodás ciklikussága ami abból áll h a jégsapkák visszahúzódnak majd újra le, tehát a bolygón folyamatosan felmelegszik majd lehűl azaz jön egy "globális felmelegedés" majd egy "jégkorszak" és ezt a folyamatot azok a környezet szennyezések amivel gondolom traktálják a fejed iskolába (és igazuk van) üvegház hatást idézve elő felgyorsítják.(Tudom hogy nem ez a kérdés de ez ellen kell tenni mert ez még visszafordítható.) így hát széthúzódnak az éghajlati övek, a mi 4 évszakos övünket most már inkább 3 évszakosnak hívják ami ugye nyárból, télből és az ezeket összekötő esős évszakból áll. De ez csak egy ok.

A másik ok mivel köz tudott hogy egy év több mint 365 nap, aminek korrigálására ott van a szökőév, de ugye ez sem teljes és ezt is korrigálják, hogy kb 100 évenként kimarad egy szökőév (de néha 200), de még ez sem teljesen pontos és ha kicsit utána számolsz ha évente csak 0,01-os eltérés van évente (ami nem sok, mert az olyan 14 perc évente átlagosan) akkor is ott tartunk, hogy az elmúlt 2013 évben 20,13 napos elcsúszásba vagyunk az évszakokkal. És akkor még ott vannak olyan tényezők mint pl ami mostanság is volt, hogy még a mainál fejletlenebb csillagászat korába hány olyan aszteroida volt ami kicsit megváltoztatta, a föld keringését valamint tengelyének dőlésszögét, mert ugye most a közel múltba is volt 2 ilyen a fukushimai földrengés ami ugye megváltoztatta tengely dőlésszögét, meg most az a bazi nagy meteor ami elhúzott mellettünk az a keringési pályát.

No meg aztán a csillagászati télnek Március 20-án van vége.


Úgyhogy összegezve a naptári tél végétől 1 hónap eltérés nem jelenti, hogy világ vége, de még kettőnél se hiszem hogy nagyon meg kéne ijedni.


U.i.: én még 6-7 éves koromból is emlékszem olyanra hogy a tavaszi szünetbe a hóban kerestük a húsvéti tojásokat.


remélem reagálsz is valamit, bocs a kis regényért.

2013. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mi az az "őgy öt"?


Amúgy nyugi, nem lesz világvége, csak majd ha piros hó esik.

2013. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#13

Látszik, hogy semmit nem tudsz a vallásokról, így viszont jó ateista sem lehetsz. Az istenhit nem egyenlő a kereszténységgel, sőt istennek még gondolkodó személynek sem kell lennie. Szerintem tanulj egy kicsit, és majd ha megtanultad mi az a hit és valláskultúra, teremtéselméletek, akkor majd mondhatod magad igazi ateistának.

2013. ápr. 5. 22:20
 19/22 anonim ***** válasza:
látom téged is komolyan érdekel a téma kifejtettem neked egy választ, te meg azzal vagy elfoglalva h valaki ateista -.-
2013. ápr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.

Tudok sok "teremtéselméletet" (vagyis inkább az Univerzum létrejöttéről elméletet), de mind tudósoktól származik, nem Istenhívőktől.

Amúgy te pedig még mindig nem értetted meg, hogy a vallás hidegen hagy, és nem hiszek semmiféle Istenben, emiatt nem fogok a vallásról áthatóbban tanulni sem...


Na, de az előttem szólónak igaza van, eltértünk a tárgytól... Viszont, hogy mit reagálsz az ő válaszára, arra kíváncsi vagyok!

2013. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!