Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem lesz tavaszunk. Megbolondu...

Nem lesz tavaszunk. Megbolondult a bolygó. Itt a világvége?

Figyelt kérdés

Az én véleményem az, hogy már nyugodtan el lehet hinni a világvégét, persze nem őgy öt ahogy mindenki várta. Idén bizonyítottan elmarad a tavasz, áprilisig tuti ilyen idő esz, akár mínusz is lehet, sőt vannak madarak amik azt hiszik tél van és elkezdtek délre vonulni ahelyett, hogy pároznának. Persze már önmagában is sokkoló hogy tele volt hóval minden még március végén.

Valszeg itt a jégkorszak.

Én a tavasz elmaradását isteni jelnek tekintem, figyelmeztetésnek.


2013. ápr. 5. 07:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ez még nem a világvége csak az időjárásunk durva megváltozása. A világvége még soká lesz, ha csak egy univerzumi ajándék nem pottyan hamarabb a fejünkre vagy épp ki nem robbantanak a kelt fanatikusai egy atomháborút-- na akkor lehet nagy pusztulást várni.

-- ez csupán áremelkedést fog okozni egyenlőre


a világvége ténylegesen érezhetően kb 40 ezer esztendő múlva kezdődhet, előbb csupán durva időváltozás,a tengerszint emelkedése, megszaporodott földrengések és újabb tűzhányóknak az ébredése várható sunami és egyéb

2013. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Antimod ***** válasza:

"Tudok sok "teremtéselméletet" (vagyis inkább az Univerzum létrejöttéről elméletet), de mind tudósoktól származik, nem Istenhívőktől."


A vallás és a tudomány ugyanazon téma - létezésünk és környezetünk létezésének titka - kétféle megközelítése. Bár jelenleg látszólag nagyon távol állnak egymástól, idővel egyre közelebb kerülnek majd egymáshoz.

2013. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!