Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám bevonzani az...

Hogyan tudnám bevonzani az életembe a szerelmet? Konkrét személyt be tudunk vonzani vagy inkább csak egy elképzelt alakot ismerünk majd meg? Akinek sikerült a szerelemben alkalmazni a vonzás törvényét, leírná nekem a történetét?

Figyelt kérdés

Ismerem a vonzás törvényét és használom is. Nagyon sokszor segített már és szinte minden területen működött is, ahol már próbáltam, kivéve a szerelmet.


Szeretnék végre egy boldog párkapcsolatot, de semmi sem akar összejönni. Nem volt még párom, nem is csókolóztam még, mert valahogy mindig úgy alakult, hogy aki tetszett, annak én nem tetszettem vagy fordítva. Legutóbb nagyon úgy tűnt, hogy bejövök egy srácnak, és nekem is tetszik ő, de végül pofára ejtett ő is..



Hogyan tudnám használni a vonzás törvényét a szerelembe? Konkrét személyt be tudok vonzani vagy inkább az általam elképzelt "nagy Ő-t", akit majd megismerek?

18/L



2013. ápr. 5. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha elolvastad az írónő könyveit aki írt erről, (3 nagysikerű könyve van)akkor pontosan úgy kell csinálni mint ahogy abban le van írva...a többi már nem rajtad múlik.
2013. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A könyvet már néztem, és szeretném is megvenni, de jelenleg nincs rá keretem, ezért gondoltam, hogy megkérdezem, hátha lesz valaki oly kedves, hogy segít nekem.
2013. ápr. 5. 21:19
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerű: ismerkedsz. Attól, hogy erősen koncentrálsz rá, senkisem kopog be az ajtódon kispárnával a hóna alatt, hogy ő életed szerelme, házasodjunk össze :d


Tobzódnak a szerelemre vágyó fiúk, lépj ki a világba, és ismerkedj :)

2013. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Én egy merci slusszkulccsal csináltam egy diszkóban. Drága testvérem, olyan csajt vonzott be, hogy tyhű!
2013. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Járkálok én, amennyire tehetem és tudok, próbálok ismerkedni, de nem olyan könnyű, lássuk be.

Utolsó, persze, ez is egy megoldás, de vajon, ha csak egy lerobbant, régi skoda kulcsa van a kezedben, akkor is összeszeded a csajt a diszkóban? Nem valószínű.. Ezek a libák csak azt nézik, hogy milyen vagyoni értékkel rendelkezel és mennyire vagy jó pasi.. Én nem ilyen vagyok.

2013. ápr. 5. 21:57
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hogy nem szedem össze. Egyébként nem szedtem, csak trollkodtam, kevés dolog van, ami távolabb állna tőlem, mint mercikulccsal csajozni menni. (Ráadásul még haverom sincs, akinek mercije lenne, nem hogy nekem.)
2013. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem jön össze, akkor rossz helyen ismerkedsz. Ha a diszkóbeli fiúk/lányok (igazából ezt nem annyira értettem :D) nem jönnek be, akkor nem oda kell járni, hanem máshova, könyvtár, múzeum, vagy egyszerűen menj neki véletlenül, akinek akarsz :)


Esetleg itt az internet széles tárháza :)

2013. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Hami407 válasza:

Nekem sikerült, úgyhogy állítom, működik. Szállj magadba kicsit, és írd le, milyen párt szeretnél. Ha lehet ne egy konkrét srácról mintázd, hanem inkább tulajdonságokat írj. Önzetlen, humoros, intelligens, spontán, stb, amit szeretnél. Ha gondolod csinálj mellé egy vizualizációs táblát, képekkel.


Aztán engedd el. Be a fiókba, és örülj neki, hogy úton van. Kész.


Kicsit azt érzem a kérdéseden, hogy "kétségbeesetten" szeretnéd, és szerintem ez blokkol az ismerkedésnél, megérzik mások. Engedd el. Leírtad, úton van.


Miután én megírtam a "listámat", rá két héttel találkoztunk, arra 6 héttel megkérte a kezemet, ma boldog házasok vagyunk. Hajrá, drukkolok.

2013. ápr. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt kipróbálom :)
2013. ápr. 23. 20:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2015. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!