Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatnám fel magamban...

Bodnár Kingi kérdése:

Hogyan oldhatnám fel magamban a kételyeket, hogy biztosan egészséges babám szülessen?

Figyelt kérdés
9 hetes áldott álapotban vagyok és hiszek az ezotériában. Nagyon sok pozitív dolgot bevonzottam már az életembe,például a születendő gyermekemet is. Nap mint nap megerősítem magam abban,hogy egészséges és minden rendben,de mégis megjelennek a negatív gondolatok,ezért kérem a tanácsotokat. Hogyan erősítsem meg magamban a pozitív gondolatokat?

2013. ápr. 5. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
egészséges lesz, ehhez nem kell semmi ezotéria, csak a jó öreg orvostudomány
2013. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is foglalkoztam ezoterikával, most már nem foglalkozom vele. De a tapasztalataimat megosztom azért.

A negatív gondolatok is természetesek.

pl. a félelemnek is van úgymond pozitív oldala, mert ha soha nem félnénk semmitől, akkor mi állítana meg minket például egy adott dolog megtételében.

Nem fog semmi rossz történni hidd el attól, ha egy kicsit kételkedsz és aggódsz.

Figyelj, ha minden gondolat megvalósulna, akkor gondold el mi lenne? Először gondolatok vannak, és utána következnek a tettek.

tehát van gondolati sík, anyagi sík.

Próbáld meg elterelni a gondolataidat, amennyire csak tudod.

Jó egészséget!

2013. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Az orvostudományra,csak annyit,hogy nagyon hasznos,hogy van,de testi tünetekkel foglalkozik,és mint tudjuk nagyon sok lelki eredetű beidegződésnek a vége testi tünet. Ezért kezdem én a lelki dolgokkal. A 2.válaszolónak köszönöm a megnyugtatást és igyekszem elhesegetni a rossz gondolatokat.
2013. ápr. 5. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a dokidat hogy milyen vitaminokat ajánl, hogy szedd a terhesség alatt, sztem olcsóbb és biztosabb dolog mint az ezoterikus dolgok, de ha hiszel benne, csináld de a rendszeres orvosi ellenőrzés, valamint az orvostudomány nem feltétlen a placebo hatáson alapszik
2013. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Óvakodj a negatív gondolatoktól. Ha jókedvű vagy, a baba érzi ezt, és átveszi tőled. Ha aggodalmaskodsz, azt is átveszi, és szomorkás emberke lesz. Várd örömmel, és kedves gondolatokat küldjél hozzá, beszéd által is. Legyél vidám, törölj minden félelmet.
2013. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem aggódj nyugodtan, van az a törődő aggodalom, amit átjár a szeretet. Amíg nem tiszta sületlenség, amit érzel, addig jobb nem terelgetni az érzelmeket. Csak belső feszültséget szül, ha nem áradhatnak teljes pompájukban, de még ha épp nem keletkezik feszültség, akkor is butaság megvezetni magadat.


Járd végig a kételyeidet! Amikor ki lesznek pipálva, hátrahagyod őket anélkül, hogy akarni kéne. A pozitív gondolkodás NAGYON nem az, hogy altatásban tartom a józan eszemet, és sugárzik belőlem a cukormáz.

2013. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönő a hasznos válaszokat,sokat segítettek!
2013. ápr. 6. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!