Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Számmisztikusok, milyen ember...

Moncsi_csi kérdése:

Számmisztikusok, milyen ember vagyok? 2001. 02. 07

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy milyen a személyiségem a születési dátumom alapján. Hallottam erről egyet s mást,úgyhogy kipróbálnám

2013. ápr. 10. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt megjegyzem, hogy nem csináltam belőle problémát, tudom, hogy azért kérdezted ezt, mert beetettek ezzel az ezós dologgal.


Igaz szerintem is, hogy az ezoterika egy mesegyűjtemény. A követői olyan fizikai, tudományos, szakmai dolgokkal (pl Mitokondriális Éva, mágneses mezők) dobálóznak, amikhez nem értenek. Erre haragszom, mert a nagy áldozatok árán megszerzett tudás "tekintélyét" rombolják. Amire nem tudnak magyarázatot adni, arra azt mondják, hogy "hát igen, ez azért van, mert az energia nem jól működik". Nagyon nagy zavarban vannak az élettel. Egyik ismerősöm is ilyen "hívő" és azt mondta, hogy a világvége után az emberek repülni fognak, kristályokkal fűtenek, minden ingyen lesz, és nem lesz pénz. Ráadásul a föld alatti "törpék" előjönnek, és megváltják a világot.


Mindvégig szkeptikusan hallgattam az egészet, és a "pólusváltás" után megkérdeztem, hogy miért nem repülünk, stb. Azt az egyszerű választ mondta, hogy nem erős a hitem...

Megjegyzem, hogy a "bűn, rossz energia" kategóriába minden beletartozik a kórházakon, konyhasón, orvosokon, gyógyszertárakon, iskolákon keresztül minden, de a dohányzás és a húsfogyasztás nem árt a környezetnek, és tiszta dolgok.

A húst megtisztítöom a bűntől, tehát már ehetem is.

Csapvíz (ebben a városban jobb, mint a palackos) mérgező, fluort vagy foszfort (nem tudta, hogy melyikre gondol) adnak a vízhez, hogy butítsák az embereket, roncsolják az idegrendszerüket.


Megjegyeztem neki, hogy a laborban bevizsgáltam a konyhasó oldatokat, és az analitikailag kimutatható mennyiség alatt volt benne...


A gyógyszeripar "profitéhes" tehát csak a lenkei (száándékos kisbetű) vitaminokat kell szedni, mert azok egészségesek. Nem baj, hogy a hatóanyagok legalább 200X túl vannak az ajánlott napi adagon. Szerintem mindegy, hogy a mérgezési dózis fele egy csomó mikroelem benne. Az sem baj, hogy a kobalamin is vagy 500X-os túladagolásban van benne.


De én fogjam be a pofám, mert nem értek ezekhez a dolgokhoz, elvégre nem vagyok annyira ismert doktor, mint lenkei.



Ezt csak azért írtam le, hogy tudd, hogy mivé is fajulhat a dolog...

2013. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na látom, vannak benne értelmetlen mondatok, de remélyem, hogy senkit sem zavar :)
2013. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt inkább az ezotéria témakörben tedd fel, ahol önjelölt varázslatszakértők kisujjból kielemeznek. A számmisztika a legalsóbb szellemi kaszt játéka. Mint az egész ezotéria általában.
2013. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ostoba kis takony vagy, semmi más.
2013. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én vagyok az a hozzászóló, aki részletesebben írt az ezoterikus hülyeségekről.


egyszerűen rá kellett nekem is jönnöm, hogy nem értelmes dolgok többsége ez. még anno olyan 9-10 éves koromig bevettem azokat a dolgokat, amiket hallottam, de szépen megszűntek ezek.


az az ismerős, aki ennyire benne van az ezóban, egy tanfolyamra fizetett be, aminek az ára olyan 150ezer Ft körül mozgott 3évvel ezelőtt...

2013. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Obisidian! :) Én ostoba kis takony vagyok,te meg neveletlen felnőtt/ tinédzser. Én az utóbbit nézném ki belőled ^_^
2013. ápr. 12. 20:07
 7/8 A kérdező kommentje:

ez annak szólna,aki azt a sok dolgot leírta nekem :)

amúgy csak kíváncsi voltam,hogy mennyien tudják ezt,meg milyen dolog ez.Megkérdeztem és rögtön ostoba takony lettem. De egy próbát megért.

2013. ápr. 12. 20:11
 8/8 anonim válasza:
Dehogy ért meg mert erre pazarlod az idődet és várod a hülyeséget.
2013. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!