Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan David Icke fan...

Van itt olyan David Icke fan aki szívesen dumálna a témában? 30f

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ki az???

komolyam már sokat láttam itt a nevét.

2013. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy idióta, aki szerint a Holdon titkos bázisuk van a reptoidoknak. De sajnos dec 21-én nem jöttek, mert elszámolták magukat (szokás szerint).
2013. ápr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok ja vágom ez is valami idiota maszlag, köszi tovább már nem is érdekel.
2013. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

David Icke mikor emlegetett ilyesmit? én követem a munkásságát, de egyetlen egyszer nem hallottam tőle ilyet.

Ellenben kettes tea tipikus nagyképű fennhéjazó okoska lehetsz, aki fél-kézből dobál olyan információkat, amit valakitől hallott. Az ilyenek koppannak a legnagyobbat az életben

2013. ápr. 12. 10:31
 5/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ne törődj velük, utána se olvastam Icke szavainak, amit kritizálnak. ;) Ennél fogva érvelni sincs alapjuk a témában.


Bár Icke a háttérhatalom által felbérelt ember, hogy jelen fázisban elnyerje az értelmesebbek bizalmát, ennél fogva EGYELŐRE 95%-ban igazat állít. Ez a csali.


5-15 év, és tömegek fogják áldani Icke-t, AZONBAN KB 2030-2040-re tömegek fogják utálni őt, mert megtapasztalják, h hatalmi ember és az orrunknál fogva vezetett minket avval, hogy LÁTSZÓLAG a háttérhatalom ellen beszélt évtizedekig, miközben valójában az ő emberük.

2013. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ja, és hozzáteszem, valóban, kedves kérdező, Icke 2011-ben azt mondta, tud róla, hogy 2012 egy átverés, ne higgyünk annak. Evvel is fokozza a bizalmat felé... sajnos.


Bár, egyébként minden évben történnek a háttérben aljas lépések az emberiség uralására, szóval 2012 se teljesen átverés, csak látszólag volt az. ;)


Aki meg mer ilyesmiről beszélni, azt a legtöbb, önállóan nemigen gondolkodó ember paranoiásnak hiszi, illetve annak állítja be. Pontosan ezért teheti meg a háttérhatalom az emberiségnek ártó lépéseiket, mert meg vannak a -közvetett és közvetlen- lejáratási módszereik azok ellen, akik önállóan gondolkodni és tájékozódni mernek a hatalom szerkezetéről, szándékairól.

2013. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Előző, régen még ez a szóalak volt elterjedt a magyar nyelvhasználatban, ha zavar ne használd. ;)

Amúgy nem vagyok fan, de több videót láttam már ettől az Icke-tól; aki igazán meg akarja tudni mikről beszél annak itt egy sokmindent magába foglaló előadása: http://www.youtube.com/watch?v=ACzXZsEPpI0&list=PLQKWj3qzPLk..

Mivel ezekről nem itt hallok először, eléggé elnyerte a bizalmamat... Erről a csali-dologról viszont először hallok, #5 ha erről tudnál még írni, pl. honnan hallottad, azt nagyon megköszönném..:|

2013. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"de több videót láttam már ettől az Icke-tól; aki igazán meg akarja tudni mikről beszél"


ez pontosan így helyes :)

2013. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"04-21 11:04"


A csali dolog? Kikövetkeztethető. Ráadásul a háttérhatalom egyik régóta alkalmazott trükkje.

2013. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A rasszista beírásra reagálva (amely vélhetőleg törölve lesz) :

"evvel", "avval": máig is használatos, helyes forma az "ezzel", "azzal" kifejezésekkel egyenértékűen. Hasonulás.


[link]

2013. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!