Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez hipnózis volt, vagy egyszer...

Ez hipnózis volt, vagy egyszerű meditáció?

Figyelt kérdés
Múltkor a barátom segített ellazulni. Ezt mi "hipnózisnak" neveztük, de nem biztos, hogy attól még az volt. :P lefeküdtem, és ő mondta, hogy figyeljem a légzésem, érezzem ezt-azt, és természetesen meg is tettem amiket mondott. Aztán olyanokat mondott, hogy mennyire érzem, hogy viszket a jobb térdem, és tényleg viszketett. Ezzel elszórakozott egy darabig csakúgy poénból, aztán megint jött a mély lazulás és akkor megkezdődtek a mélyebb dolgok. Igazából a képzeletemet irányította. Az első dolog amit éreztem, az víz volt, mert olyan érzésem lett mintha vízen ringatóznék. Mondta, hogy ősszak ki a partra. majd a parton egy réten találtam magam. Ezután bementem az erdőbe, az erdőn átvágva egy házat találtam oda kellett bemennem, és egy dobozból képeket kiszednem. Stb... Én képzeletben teljesen irányíthatóvá váltam. Viszont már annyira szédültem, hogy szinte már zavaró volt!Annyira szédültem, mintha sokáig pörögtem volna értitek... De nem volt olyan fontos, amúgy sem tudtam megszólalni.
2013. ápr. 19. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit tévesen nevezik meditációnak. Valójában ez terápia. A igazi meditáció egészen más dolog.
2013. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Én értem, hogy mi történt veled.


Elmondok nektek egy titkot:

ezek az elme-manipuláló technikák mind L Ron Hubbard kutatásainak eltorzított és manipulatív változatai.


Minden vele kezdődött!


A Dianetika 1952-ben startolt, az agy-kontroll 1960-ban.


Mind a Hubbardi technológiákat használja (ilyen-olyan célokra).


Ő egy döbbenetesen nagy zseni lehetett, akit később a sárba tapostak (a sár gyermekei) és szétrabolták az életművét (ezért vált gonosszá).


Jól jegyezzétek meg a szavaimat és vizsgáljátok meg becsülettel és igazsággal!


Nem véletlenül vették meg a teljes életművének a tulajdonjogát és nem véletlenül húztak rá egy ekkora pénzről szóló, brutális ambíciókkal rendelkező egyházat.


L Ron Hubbard egy igazi filozófus volt, aki egyedül és kizárólag az igazságot kereste és nem volt hajlandó megalkudni a hazugságokkal.


Biztosan ellentmondásos személy volt, de nagy sors és páratlan gondolkodó (egy új Buddha, aki nem alkuszik meg és nem hazudik).

......

Még nem tudjátok, hogy miben vagytok (de a súlyát naponta érzitek).


Ez az univerzum, amiben vagyunk és ami vagyunk: egy energetikai jellegű univerzum...

....ha meg akarod érteni, vizsgáld az energetikai jelenségeit!

Megértés! Semmilyen más út nincs. A többi "út" nem vezet sehová (pontosabban nem vezet innen el = mindig ide vezet vissza, míg energetikailag teljesen le nem merülsz).

Érted már, miről szól ez az egész?

2013. ápr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tovább tudnám még vezetni a magyarázatot, de a további (feltételezéseim) már olyan képtelennek tűnnének számotokra,

hogy megdöbbennétek, csodálkoznátok.


(Jézus ugyanezt mondta az egyik gnosztikus evangéliumban - talán Tamás - én is csak ezt tudom mondani.)


Személyes: nekem a szcientológia filozófiája (úgy szólván) szerelem volt első látásra,

azt hittem, hogy már mindent ismerek (ebben a rendszerben) és akkor, mint a fénylő villanás, úgy jött.


Jöttek a krízisek: ördög ez? gonosz? sátán?


...talán nem ördög, talán nem gonosz, talán nem sátán...


...talán valakik (szándékosan) ördöggé, gonosszá, sátánná tették...


...talán valami olyat érintett meg, ami az emberiség tulajdonosainak egy kritikus pontjába vágott....


...talán ezért lett az egész átokká....

(Ne feledjétek: Jézus is átokká lett! (téve) )


"Vegyétek le estére, mert átkozott minden ami fán függ!"

(itt most nem az almára és egyéb gyümölcsökre gondolok :-) )

2013. ápr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Transzcendentális Meditáció pl. 1955-ben debütált.


Volt Hubbard - akit ma már nagyon-nagyon rossz fiúnak ismerünk/tartunk;

és lett utána csupa-csupa "jófiú", az emberiség "barátai" és "felemelői".


Nem gyanús ez egy kicsit?

2013. ápr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a gyanús, hogy a zárt osztályon is van internet :D

Hát igen, amikor a hülyeség akaraterővel és kitartással párosul, az energiát pedig az üldözési mánia adja. Szomorú történet.

2013. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!