Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánljatok terapeutát, hipnoti...

Dan90 kérdése:

Ajánljatok terapeutát, hipnotizőrt, vagy npl mestert, aki hatékonyan be tud vésni egy gondolatot, gondolkodásmódot, érzést, szokást a tudatalattiba, és eltörölni a rosszakat?

Figyelt kérdés
Szeretném ezt az alfa hím hozzáállást a lányokkal kapcsolatban. Sokszor azt érzem hogy nem vagyok elég jó, vagy van bennem ilyen needység, és ehelyett azt akarom érezni hogy bár vannak hibáim, de elég jó vagyok egy szép lányhoz, szexuális kisugárzásom van stb. (racionálisan tudok érveket mondani miért vagyok jó, csak érzelmileg nem érzem). Másrészt a másik rossz szokásomat, a halogatást szeretném leküzdeni ami a tanulmányi eredményemre nagyon rossz hatásal van. Próbáltam a meditációt, és a monitor képernyőjére villantott pozitív megerősítéseket, pozitív megerősítéseket szóban, de nem nagyon hoztak átütő sikert, amikor mondom át tudom élni az érzést, de a gyakorlatban még mindig a régit érzem. (tehát amikor meglátok egy szép csajt/nekiállnék tanulni)

2012. nov. 17. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Melyik városban laksz? Vagy melyik városhoz közel?


Egyébként ehhez nem kell semmi spéci trükk, elég egy sima pszichoterápia is.

2012. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!