Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért történik ez minden...

Miért történik ez minden héten ugyan azon a nap? Nagyon fura és félek.

Figyelt kérdés

Minden hétfőn valami furcsa és nagyon rossz dolog történik velem,pl.ezen a héten mikor fel akartam ülni a buszra egyszerűen ahogy léptem fel leestem és akárhogy is próbáltam felállni nem tudtam, az ajtó csukódott be és ha valaki nem segített volna leszállni róla becsíphetett volna az ajtó,és minden hétfőn ilyenek történnek...

De észrevettem,hogy a többi napokban mindig mikor felültem,ugyanabban az időpontban ugyan az a zene ment a buszon (és egész nap azt hallom amikor leszállok is róla habár nem megy sehol sem zene),csak hétfőn nem,nagyon fura...

Ez vajon miért van ? Vagy csak képzelődök ?



2013. ápr. 20. 20:48
 1/3 anonim válasza:

Hát ez eléggé furcsa,de azért ne legyen üldözési mániád :)

Lehet,hogy csak véletlen. És hidd el mindenkinek rosszak a hétfői. A dal címét nem tudod? Ha igen keress rá és nézd meg miről szól.Nekem van egy olyan órám amelyet a déd-nagymamám hagyott ránk ő egy pénteki napon halt meg 4 órakor.

Az óra mindig pénteken áll meg négy órakor,mit ne mondjak

kicsit furcsa :) De nyugi,ne ijedj meg.

2013. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy válaszoltál,

tudom a dal címét,hallgattam már többször is,nem szól semmi különösről,csak egy román zene,ezen a hétfőn nem történt semmi rossz,már megvagyok nyugodva.

Ja és én már rég eltüntettem volna azt az órát amely mindig megáll péntek 4 órakor,nagyon ijesztő lehet neked mindig azt nézni...

2013. ápr. 23. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet karma vagy ha sokat gondolsz rosszra vagy káromkodsz akkor az elraktarozodik a Matrix ban és azt ki kell valtanod valami jóval szerintem karma vagy véletlen
2013. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!