Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon gyakori deja vu érzés....

Nagyon gyakori deja vu érzés. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 3 éve kezdődött ez az egész deja vu dolog, most 16 vagyok. Gyakran úgy éreztem, hogy ez egyszer már megtörtént, és mintha már láttam volna ezeket a dolgokat megtörténni. Az utóbbi időszakban egy nap többször is megtörténik, és eléggé ilyesztő dolog. Magam sem tudom, hogy mit gondoljak. Mi ennek a jelentése, esetleg volt már valaki ugyanilyen helyzetben?

#ezotéria #félelem #deja vu #megtörtént dolog
2013. ápr. 20. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
nálam csupán hónapok óta áll fent gyakori dejavu érzés,de csak a munkahelyemen,de én arra gyanakszok hogy a munkám monotonsága miatt érzek rá erre,de egy nap több alkalom nem fordul elő,nem tudom mi lehet nálad.
2013. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Ez a "már voltam itt" érzés kifejezetten valamelyik előző életből van. Ha ilyen éles, és gyakori, talán a közvetlenül ezt megelőző életedben lehetett. És talán az nem volt túl régen. Úgy értem, nem többszáz éve, hanem mondjuk száz, vagy kevesebb. Szerintem tekintsd érdekességnek, figyelj rá, de semmiképp ne félj tőle.
2013. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem kapod be a kék tablettát, akkor semmi... Megtéveszt az agyad...


Ha bekapod, akkor viszont ilyenkor a Mátrix javítja önmagát, szóval....



Wake up Neo...◻

2013. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Én velem is ez van csak nálam 1 éve kezdődött, szerintem mi megálmodjuk ezt csak elfelejtjük és amikor meglátjuk azt a tárgyat, állatot, vagy személyt akkor felidézzük ezt az álmot vagy nem tudok rá logikusabb magyarázatot:/ 14L
2013. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy 2-es válaszoló úgy mond ezt hogy előző életéből lehetett ott hogy kb több száz év mire újra élhet vagy hogy mondjam, meghal és több száz év mire új élete lesz, addigra lehet hogy más hely épül ott vagy vlm. (nem kötekedni akarok ez csak egy megjegyzés, és elnézést hogy rosszul irtam le) (4-es válaszoló)
2013. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 randomgirlLOL válasza:
91%
Uh, velem mostanában van ez, van, hogy képek villannak be, meg csak egy különös érzés, már szagokra is... Engem is megrémít, szóval érdekelne, hogy mitől van ez. :////
2013. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Van benne igazság, hogy akár száz év is eltelhet, de máskor meg csak néhány év talik el, vagy akár nég kevesebb. Nyílván, minél hamarabb jön össze az új inkarnáció, annál több esély van a dézsavú érzés megtapasztalására.
2013. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Nálam is ez a helyzet, heti szinten legalább 3x megtörténik ez az érzés.
2013. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Milyen érdekes,velem is ugyanez volt tizenéves koromban,én is megijedtem tőle.De pár év múlva teljesen megszűnt.
2013. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Lehet hogy páran egy kicsit félreértettétek a kérdésem... :)

Egyáltalán nem félek tőle, sőt... Csak az érdekelne hogy mitől van ez.

Légyszi csak olyan válaszoljon aki tudja a választ, vagy ért ehhez.

Köszönom:))

2013. ápr. 28. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!