Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babás lehetek? Tüneteim:gyakor...

Babás lehetek? Tüneteim:gyakori pisilés, mintha meg akarna jönni érzés, fáradtság,2 napja késik, fehéres, picit krémes folyásom van, teszteltem tegnap de negatív lett

Figyelt kérdés
Persze tudom ezek a tünetek máskor is előfordulhatnak,és nem is akarom beleélni magam,de türelmetlen vagyok,és rossz ez a bizonytalanság.
2012. nov. 13. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Két naponta tesztelj, ha egy hét késés mellett is negatív, akkor keresd fel az orvost!
2012. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hetet késett, negativak voltak a tesztek is, minden lehetséges tünetet produkáltam. Mikor már az orvoshoz készülődtem reggel akkor jött meg. Jövőhéten készülök menni, mert most szabin van.


Kérdező, tesztelj egy újabbat az elkövetkezendő napokban és ha negativ és akkor sem jön meg, menj orvoshoz.

Próbáld meg valahogy elterelni a gondolataidat erről. Nekem sokat segitett a barátnőm ebben.

2012. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, bár nekem még elvileg nem késik ha ma megjön, kivéve ha az orvos szerint számított peteérést nézem...De dettó ugyanezek a tünetek..Még annyi, hogy én szédelgek néha de negativat teszteltem.
2012. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!