Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha telihold...

Rigor123 kérdése:

Miért van az hogyha telihold van akkor megváltozom? Többször is előfordult, hogy nem tudom ilyenkor magamat kordában tartani, és vadállatkodom. Ilyenkor sokkalta erősebbnek érzem magam.

Figyelt kérdés

és nagyon para az,hogy mindent szétbarmoltam a teliholdkor csak egy bizonyos polcot nem.MIÉRT?

(a nyelvtanomért előre is bocsánatot kérek)


2013. ápr. 25. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztos farkasember vagy.

Talán még lesz esélyed Bellánál...vagy Bélánál.

2013. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látom nem vagyok egyedül az Alkonyat című"film" minőségéről kapcsolatban. Távol álljon tőlem az a baromság.
2013. ápr. 25. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha akarod odaállhatok az ablakod elé, és leüthetlek egy serpivel, ha ilyeneket csinálsz...
2013. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
farkasember a láthatáron :DDD
2013. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
lehet, hogy csak bemeséled magadnak, h te megvadultál
2013. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

...Az atlagosnal erzekenyebb vagy a szabad szemmel nem lathato, de a lelkedre/pszichikadra (lelkivilagodra)hato finomabb, nem fizika energiakra amelyek teliholdkor fokozottabban vannak jelen a legkorben.

Ajanlatos megtanulni uralkodni az erzelmeiden, kordaba tartani oket, mert konnyen bajba sodorhatod magad.

Telihodak alkalmaval tobb munkajuk van a rendoroknek, mentosoknek, orvosoknak.

2013. máj. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!