Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet azt érezni ha valaki...

Lehet azt érezni ha valaki gondol rád? És ha igen, akkor miért érzek hirtelen szomorúságot?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha, nekem olyankor mindig belenyilal a fájdalom a homlokomon lévő sebhelybe.
2013. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

igen... en pl. ha almodok valakivel, mondjuk egy reg nem latott ismerossel, akkor aznap mindig tortenik valami ami vele kapcsolatos. osszefutunk az utcan, felhiv, kapok tole egy mailt... eleinte furcsa veletlennek talaltam, de mara mar annyira megszoktam... baratnommel hetek ota nem beszeltem, nem valaszolt sokaig a levelemre. minap vele almodtam, es tudtamhogy az lesz az a nap, amikor jelentkezni fof. lam, igy volt.


ha pedig olyannal almodok akivel mar reg semmi kozunk egymashoz, beveszem szimplsan annak hogy ram gondol :D

2013. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na jóóó, de miért szomorúságot érzek????
2013. ápr. 26. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem érzed meg, a szomorúság meg mástól van.
2013. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!