Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lenne a vonzás törvénye?...

Ez lenne a vonzás törvénye? (bővebben lent, remélem nem lett hosszú a magyarázat)

Figyelt kérdés

Nem nagyon hiszek benne,de történt pár dolog:

-rengeteget gondoltam egy srácra,és arra hogy milyen jó volna vele,de már rég nem beszéltünk és így bizonyos tulajdonsági elhalványultak bennem,mostanában megint az eszembe jutott,és egy azoknak a dolgoknak(haj,stílus,zenei ízlés,szem,testalkat,nagyjából az arc)megfelelő ember hirtelen belépet az életembe

-eljátszottam a gondolattal hogy mi lenne ha az egyik barátnőm szerelmet vallana nekem,mivel tudom hogy bi,erre most hogy jobban megvolt bennem a dolog szerelmet vallott

Egyik ismerősöm azt mondta hogy ez a vonzás törvénye,de akkor nem értem hogy miért nem az lépet be az életembe akit szerettem volna,és miért csak egy hozzá hasonló.

Tudnátok többet mondani erről?És pontosan mi az a vonzás törvénye és hogy működik?Keresgéltem a neten,de sok helyen zavarosan írják le,az itt lévő kérdések nagy részére meg csak trollok válaszolnak,és nem igazán írják le hogy mi is ez.



2013. máj. 1. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Nem.
2013. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 acelsziv ***** válasza:
98%
Nézd meg a Titok c. filmet.
2013. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e ilyen hogy vonzás törvénye, de én már halálosan unom, hogy mindig csaló, szélhámos, puncivadász pasikba botlok bele! Egyfolytában azon töprengek, mit követtem el, hogy mindig ez történik velem?
2013. máj. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Háhá, a vonzás törvénye = gravitáció, ahol van oda megy minden más is. Ahol van szeretet, oda megy a szeretet! Bámm!

Ahogy fent úgy lent, ne akarj mindent megmagyarázni, főleg ne szavakkal, elméletekkel, gondolatokkal. Azoknak semmi értelmük. A dolgokat nem analizálni kell, hanem tudni, érezni, érteni.

2013. máj. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Van itt olyan aki esetleg le is bírná írni hogy mi ez?

Amúgy gondolkodtam rajta hogy megnézem a filmet,csak sok negatív véleményt olvastam arról hogy sok benne a félremagyarázás és nem mindig érthető,úgyhogy inkább le mondtam a filmről.

2013. máj. 1. 11:45
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

LEÍRTAM.


AHOL VAN ODA MEGY MINDEN MÁS IS. AHOL VAN SZERETET, BÉKE, PÉNZ, ODA MEGY A TÖBBI IS.

ADNI CSAK OLYAT TUDSZ, AMI VAN IS. TEHÁT, ADSZ VALALKINEK PÉNZT, AKÁR AZ UTOLSÓ SZAROS FORINTODAT IS, MAJD VISSZAJÖN, HA SZERET. ENNYI.

2013. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
De egyébként spirituális témákban nem szokás önös érdekeket nézni. Mondj le mindenről, mert csak az lehet a tiéd amiről letudsz mondani. Élj senkiként, semmiként, ennyi az egész. Ez a kulcsa mindennek. Nem az, hogy itt sírsz gyakorikérdéseken hülyeségekért.
2013. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

bocs ha pl a boldogság önös érdek,és lehet hogy nagyon nagyravágyó vagyok,de szeretnék majd egy munkát,egy házat,családot,gondolom bennem van a hiba

és az amit leírtál nem volt egy kimondott magyarázat,értem hogy mit írsz,de engem bővebben érdekelne a téma

2013. máj. 1. 12:49
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen a boldogság -amit te értel azalatt-, önös érdek. A boldogság kulcsa a kezedben van, csak kutatni kell. Nem ilyen hülyeségekkel, ott van rá pl. megpróbálni megvilágosulni. Nem csak a "könnyen" szerezhető javakat keresni. Ide jársz az ezoterika topikba, de alapvető spirituális ismeretekkel nem rendelkezel.
2013. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mint mondtam,nem sokat tudok erről a témáról,pont ezért írtam.

Nem tudom hogy mennyire tűnt fel de azért van oldal hogy kérdezzünk.

Ha ennyire nem tetszik akkor nem kell írnod.

Amúgy végül megnéztem a Titok című filmet,abban nem igazán biztatták lemondásra az embert.

Meg elárulod hogy te miről mondtál le?Csak ezért mert ide mertem írni majd éhezzek vagy ne legyen családom?Nagyon érdekes felfogás.A kérdés nem azt jelenti hogy ezzel akarom elérni a céljaimat,hanem azt hogy ezek mi miatt voltak.Értelmezd a kérdést és azután írogass.

2013. máj. 1. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!