Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Időutazás létezhet, esetleg...

Időutazás létezhet, esetleg meditációs technikával?

Figyelt kérdés
Olvastam egy könyvben időutazás meditációról. Valóban létezhet az ilyesmi, vagy pedig az ember élénk fantáziája működik a meditálás során is, és semmiféle időutazásról sincs szó?

2013. máj. 11. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

meditációval kétféleképpen tudom elképzelni

vagy a meglévő emlékeid közt lévő időutazást valósítod meg, ez lehet több előző életből is származó emlék, de a lényeg h saját, akkor ezt úgy hívják regressziós hipnózis

ha pedig kollektívan az emberiség vagy ezen belül bárkinek a régebbi emlékei érdekelnek, akkor pl meditációval az akasha krónikára tudsz rácsatlakozni, de ez nem könnyű dolog, lehet kell hozzá több évnyi gyakorlat is a meditáció terén.

és lehet egy harmadik verzó, ha a technika megtudja valósítani akkor az időgéppel történő időutazás is válasz lehet a kérdésedre.


van itt egy két érdekesség, elvileg az emberiség már birtokolta ezt a technikát, ami a múltat és jövőt engedte befolyásolni vagy feltérképezni


A Philadelphia Kísérlet vagy más néven Montauk Projekt

és egy másik

[link]


a vatikán is kísérletezett hasonló dolgokkal, és ennek is az eredménye kitudja hol van most

2013. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Az elme sok mindenre képes. Mindent el tud veled hitetni. Nincs időutazás.
2013. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Attól függ mit használsz....:))
2013. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lupus ***** válasza:
35%
Amit valóságnak vélsz, ugyanúgy a fantáziád szüleménye
2013. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet
2013. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lowriderGirl ***** válasza:

Az idő nem ennyire megfoghatatlan dolog, hogy múlt jelen és jövő, meglehetősen relatív. Sőt, mondhatnánk azt is, hogy csak egy illúzió, azért érzékeljük, mert történések vannak a világban, és ezeknek vannak következményeik. Gondolj csal bele, mennyi mindent kéne "visszatekerni", ahhoz, hogy egy adott pillanatot újra átélhess. Meditációs technikával max azt tudom elképzelni, hogy a saját tudatállapotod egy korábbi szakaszába térsz vissza, mert az agyad memóriaként tárolja azt.

Egyébként a múltba, mint történelembe visszautazni valószínűleg nem fogsz.

2013. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!