Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Boszniai piramisok kamu-e...

Boszniai piramisok kamu-e avagy sem?

Figyelt kérdés
Hello, nem tudom hogy ide kellett-e volna tennem avagy sem, de mi a helyzet a Boszniai "piramisokkal"? Korábban még hittem benne, de most meg láttam cáfolatokat rá. Úgyhogy nem tudok dűlőre jutni benne, ide-oda megy a "harc". Pedig most lesz rá túra 2 hét múlva és nem tudom, hogy menjek-e! Tehát szerintetek azok valóban piramisok voltak vagy sem?

2013. máj. 12. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Volt már kérdés.Kitárgyaltuk és Igen ! Egyértelműen idegenek építették.
2013. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden ott kezdődik, hogy semmi sem egyértelmű. Épp ezért érdemes elmenni. Én nem hagynám ki az alkalmat. :) A piramisok szerintem megkérdőjelezhetetlenek, mert hogy 'azé egy piramis elég nagy, nem lehet azt mondani hogy nincs. A mögötte rejlő okokért érdemes elmenni, tájékozódni. A rejtélyessége miatt az élienmániások azonnal mutogatnak, hogy 'hú, földönkívüliek, a történészek pedig az Inkákhoz vezetik vissza őket az építészeti stílus miatt úgy emlékszem.

Saját magadért sztem érdemes megnézni. :)

2013. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első =DDDD EGYÉRTELMÜEN.

Nos, kedves kérdező. Ha anyagi helyzeted lehetővé teszi, akkor mindenképp érdemes elmenni szerintem. Most ha azt mondom, hogy nem piramis akkor nem nem mész el, ha meg azt mondom, hogy az akkor igen?

Ennyire könnyen lehetne irányítani? :D Hát ne mi döntsük már el, hogy most elmész-e, vagy sem... Hogy érzed, érdemes oda menned? E szerint dönts, ne másokra hallgass.

2013. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kis leírás:

[link]

(Főleg az utolsó bekezdések. :))

2013. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Leírnád, hogy honnan lesz rá túra kérlek?
2013. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*Na már azt hiszem megvan.
2013. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ez az Osmanagić nekem eléggé megbízhatatlannak tűnik. Az egyik előadásán egy fake képet használt Machu Pichuról. [link]
2013. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5-ös, így van meghirdetve, keress rá:

[link]


[link]

2013. máj. 13. 14:14
 9/9 Napkiraly ***** válasza:
utánanéztem, és passz. Ha van lehetőséged,nézd meg magad,és számolj be róla
2013. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!