Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy alkalmazzam a Vonzás...

Hogy alkalmazzam a Vonzás törvényét?

Figyelt kérdés
Gondolom sokan hallottatok a titok c. FIlmről is. És sokan láttátok. Nekem már ez a vonzás törvénye elég sok dologban bevált, és csomó bajbol kihuzott. De azt szeretném tudni hogy hogy használjam a vonzás törvényét hogy egy kicsit hamarabb hasson. Vagy kihogy használja?:)
2013. máj. 15. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ezotériába veled!
2013. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Inkább próbálj meg tanulni, művelődni és komoly szerzők műveit olvasd, nézd.


A vonzás törvénye, titok meg hasonló badarságok a lusta, lúzer embereknek valók ábrándozni.

2013. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát hogy mit mondjak, aki használta rendesen annak mind bevált. Figyu nekem is bevált mondok rá példát. Volt egy csaj aki 3 év alatt rámse hederitett. Használtam a vonzás törvényét és aztán még ő jött oda beszélgetni hozzám ;). Meg mondok egy másikat. Most volt nekem iskolaválasztás, és bejelöltem egy olyan iskolát ahova 5-ösöket se vesznek föl nagyon. Felvételim egy szar lett. És biztam hittem elképzeltem, és 3-sal felvettek. Miez ha nem a vonzás törvénye??? :) Csak nekem ezek elég sok idő alatt történtek meg.
2013. máj. 16. 07:23
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Képzeld el hogy megtörtént amire vágytál,éld bele magadat,minden nap legalább 5percig legyen a lelki szemeid előtt,nekem javasolták hogy hallgassak közben meditációs zenét,tényleg segít.Nagyon figyelj arra hogy érzed az boldogságot vagy a szerelmet amit szeretnél,és ne görcsölj rá a dolgokra.Nekem is volt valami ami sokáig nem jött be,aztán végre kezdtem elengedni,még mindig bennem volt,de nem görcsöltem,és a felszabadultság segítségével bevonzottam.

Az is segít ha leírod jelenidőben amit szeretnél,mintha már meglenne.

Nem tudom hogy a rezgésszintekről mennyit hallottál,de ez is nagyban befolyásolja a sikert.Úgy tudod magas rezgésszámon tartani magadat ha jól érzed magad,olyat csinálsz amit szeretsz.

2013. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ez mind igaz amit mondasz, és szoktam ezeket használni. De azt nem tudtam hogyha görcsölök akkor nem jön be. Erre mondok egy példát. Multkor nem tanultam semmit a föci dogára, és arra gondoltam biztos 2-es lesz és az lett. Máma meg kikaptuk a egy másik föci dolgozatot, és egy törit. Mind a kettőre görcsösen gondoltam, és sajna forditva sült el. Mind 2 egyes lett :/ És ez nagyon sokat számit hogy ne görcsöljön az ember. Am mint mondtam hogy összejöttem azzal a lánnyal. Az volt a leghamarabb amit bevonzodtam :) Péntek délután, és egész hétvégén, csak rá gondoltam, és azt képzeltem hogy együtt vagyunk. És hétfőre csoda történt :) Szal legtöbször tudom alkalmazni, csak sokszor nagyon soká jön be. :) De am köszi megfogadom majd a tanácsod. :)
2013. máj. 16. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!