Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mijen ember az aki elvesztette...

Mijen ember az aki elvesztette önmagát?

Figyelt kérdés
Mijen az az ember aki valakije elvesztése (nem meghalt hanem külső körülmények miatt túl messze van már töle) miatt ugymond önmagát is elvesztette, elveszettnek érzi magát és üresnek.SOS segitség kéne mer nemigen huzható ez az állapot igy .
2013. máj. 17. 13:53
 1/6 anonim válasza:

Így érzed magad? Mi történt?

Velem volt már ilyen nem tudtam aludni éjszakákat, sírtam, nem tudtam enni... Szerintem ilyenkor valami megtörik bennünk, nehéz felejteni valakinek évek kellenek.

2013. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy nagyon közeli ismerősömtől kerültem messzire, aki sokat jelent a mai napig. Tartom a kapcsolatot az nemtré csak egyszerüen önmagam elvesztettem mikor elköltöztem ijen távolba, amikor meglátogattam (1 hétre átugrottam) akkor teljesen eltünt az üresség és az elveszettség is de maikor visszajöttem eszerüen otthagytam magam.
2013. máj. 17. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Ó, velem is ez van. Elveszítettem valakit, aki nélkül kb nem vagyok önmagam, és hatalmas ürességet érzek csak belül. Lassan egy éve megy ez így, nem működöm normálisan nélküle. A hiánya néha még fizikai fájdalmat is okoz.

Sajnos nem tudom, mit lehetne tenni, én most agykontrollal próbálkozom, minél részletesebben elképzelem, hogy ő is boldog és én is boldog vagyok, és mindig hozzáteszem, hogy akár külön, akár együtt, nem számít, a lényeg az, hogy minden történjen úgy, ahogy minden érintett számára a legjobb.

2013. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az agykontroll nem segiti csak elfedi a problémát, nomge vanakinek nem is használ, a fizikai fájdalom ként nekem spec azvan hogy dühömbe mer nemtudok tenni semmit ezért a falon vezetem le a dühöm :/
2013. máj. 17. 15:05
 5/6 anonim válasza:
Az sem megoldás, te legalább láthatod még akit szeretnél, még rosszabb ha tudod hogy nem láthatod többé.. :/
2013. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig is csak azé állok mer megvan bennem a remény hogy nem végleges hogy olyan messze van, nemtudom mi lenne ha végleg elveszteném :/
2013. máj. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!