Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elkezdtem látni az emberek...

Elkezdtem látni az emberek auráját. Mindig is érdekeltek az ezoterikus dolgok, de ez inkább idegesítő, mintsem érdekes. Sokszor az ember arca helyett az auráját bámulom. Valaki aki szintén látja az aurát tudna tanácsot adni, hogy hogy szokjak hozzá?

Figyelt kérdés
Kiskoromban is láttam az aurákat, de egy időre megszűnt, most újra elkezdtem látni.Főleg akkor nagyon erős valaki aurája ha sötétebb van vagy ha gyors mozdulatokat tesz az illető.Érdekes.

2013. ápr. 30. 15:08
1 2
 1/15 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Ez miért idegesítő? Én irigyellek emiatt. Átlagban mekkora egy ember aurája?
2013. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát elég nagy, kb. 1 méternyire van körülötte.
2013. ápr. 30. 15:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És vállalnál egy teljesen szubjektív vaktesztet, letesztelve eme képességedet? :)
2013. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Vállalnék, de milyen tesztről van szó?
2013. ápr. 30. 16:33
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem tudom, hogy aura-e amit látok, de én amikor ránézek bármire, akkor a tárgyaknak/élőlények élénél látok kb fél centis elmosódást, de nagyon-nagyon halványan.
2013. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, ez egy adomány, én mennyit próbálkoztam, hogy megtanuljam látni az aurát, de még nem jött össze. :-)


Egyébként azt is látod benne, ha beteg valaki?

2013. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen van amikor én is így látom.Te is az aurát látod, csak még nem olyan erőteljesen.
2013. ápr. 30. 16:40
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát fejből nem tudom, hogy melyik szín mit jelent ezt a neten szoktam megnézni, ha kiváncsi vagyok, hogy valamelyik embernek miért olyan színű az aurája. [link]
2013. ápr. 30. 16:41
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, h az aurat ki talalta ki de biztosan van ha mar nevet is adtak neki. Szerintem lehetne ebbol elonyt is faragni. En ugy kepzelem el, hogy ha hazudik valaki vagy beteg azt te meglatod...
2013. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Ó nagyon különleges képesség, én is szeretném! Igen ha beteg valaki azt is látod és a különböző színeket? Állítólag mindenkinek más színű.
2013. ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!