Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik erre valami magyarázat...

Létezik erre valami magyarázat? Mi lehetett ez az egész?

Figyelt kérdés

Előre szólok, vicces kedvű szkeptikusok, hogy a történetet nem poénnak számom!

Azoktól várok értelmes választ, akikkel már történt bármi hasonló, vagy esetleg van tippjük, miféle jelenséget tapasztalhattam?

Nem álmodtam, ébren voltam, mikor ez történt.

Felébredtem álmomból, fájt a fejem így és nem tudtam vissza aludni,csak bámultam a sötét szobába és gondolkoztam, de csak pár perc telt el így,mert hamarosan fényességet láttam.Mivel még korán volt ahhoz, hogy világosodjon, ezért az ablak felé fordultam megnézni, mi lehet az a fény.

Egy fiatal férfit láttam az ágyam szélén ülni.Halvány, kékesfehér fény vette körül.Bár ült, de úgy gondolom,magas lehetett és csinos, karcsú volt.A bőre fehér volt, (vagy csak annak tűnt, a fény miatt, ami belőle áradt).Gyönyörű, hibátlan, sima arca volt, fekete, sima, két oldalra fésült haja majdnem a válláig ért.Nagyon szép, kék szeme volt, de az azonnal feltűnt, hogy teljesen üres a tekintete, semmiféle érzelmet nem tükröz.Rajta nem volt ruha, csak deréktól takarta valami fehér lepel.Megérintettem és teljesen valósnak tűnt!

Ha igaz az elmélet, hogy testi kapcsolatot kereső démonok léteznek, akkor amit én láttam, az ilyen lehetett, mivel ez a szándéka hamarosan nyilvánvalóvá vált és egy idő után kezdtem attól félni, hogy ez egy gonosz lény.Bár eleinte egyáltalán nem keltett bennem félelmet, csak kíváncsivá tett.A gondolataimban olvasott és valahogy át tudta vinni az akaratát,így manipulált.Nem kis erőfeszítésbe került megszabadulni tőle.De végül ugyanolyan hirtelen tűnt el, ahogy megjelent.Mielőtt ez történt volna, még semmi különösebb bajom nem volt, viszont utána annyira gyenge voltam és erőtlen, hogy alig bírtam két lépéssel arrébb menni, hogy felkapcsoljam a lámpát.Határozottan úgy éreztem, hogy bár nem látom, de még ott van a szobában és figyel, de volt erőm ezzel foglalkozni.Hamar elaludtam.Reggel arra ébredtem, hogy nem tudok megmozdulni.A fal felé fordulva feküdtem.Pár pillanat múlva éreztem, mintha mögém feküdne valaki az ágyban,aztán éreztem, hogy átöleli a karjával a nyakam és egyre jobban húz maga felé, azt hittem, megfulladok!De aztán megúsztam ezt is valahogy.

Később még egy-két álmomban láttam ezt a fiút, ezek az álmok mind furcsák, szokatlanok voltak.Ilyenkor vagy valami tudást, információt osztott meg velem valamiről,vagy ismét a manipuláció, hipnotizálás volt a célja.Ébredés után csak arra nem emlékeztem soha, amiket mondott nekem.Egyik álmomban egy különös könyvtárban találtam egy hatalmas nagy, régi könyvet, amiben az összes valaha élt ember neve és adatai és azoké, akik csak ezután fognak megszületni, mind benne volt.A könyv mindig annál a személynél nyílt ki, akire a gondolt az érdeklődő.Én erre a fiúra gondoltam és egy különös férfi nevet találtam, egy nagyon régi évszámmal.És volt róla egy-két sor, hogy ki volt ő.Egy papírra kimásoltam álmomban amit tudni lehet róla és többször elolvastam, ismételgettem, hogy el ne felejtsem.De ébredés után hiába emlékeztem részletesen az álmomra, amit a könyvben olvastam, arra nem tudtam pontosan visszaemlékezni.

Egyébként nincsenek káros szenvedélyeim, és 12 éves is rég elmúltam.(Mielőtt még azt gondolná valaki, hogy drogos kisiskolás hallucinált).


2013. máj. 21. 14:49
 1/5 anonim válasza:

Szia. én vagyok az, aki feltette ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__4359642-..

Amint te is írtad a mi esetünk nagyon hasonlít, szinte majdnem ugyanaz a srác. Bár az én jelenségem magas feketehajű,kékszemű, sovány és a haja is hosszúkás, de azért nem annyira, szóval nem ér a váláig, és az arcán pár pattanás van.Ja és nem világít, nem olyan, mint egy démon vagy szellem, olyan mint egy rendes hús-vér ember. És nekem is mindig az ágyam sarkára ül le és onnan nézz engem, majd beszélgetni kezdünk, és a végén meg csók. Csak még abban különbözik, hogy én álmodom, te meg láttad igazából...Érdekes dolgok vannak..:S

2013. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nektek találkoznotok kell :O és akkor nem ide írtok álmokat hanem egymással beszélitek meg... vagy ne csinálj 2 nicket mert a skizofrénia nem egészséges
2013. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első:Köszi a választ!Hát igen, elég érdekes!Bár valószínű, nem ugyan azzal a személlyel volt találkozásunk, csak nagyon hasonlóak lehetnek.Nem tudom, mi lehet az oka a megjelenésüknek, viszont eszembe jutott a te esetedről valami:Ez is sok éve történt...Egyszer, mielőtt elaludtam volna, megjelent a szemem előtt egy fiú arca, olyan volt, mint az elalvás előtti mindenféle képek, csak ez nagyon jól megfigyelhető volt.eléggé meglepett a dolog, mert nem jellemző rám, hogy emberi arcok ilyen tisztán megjelenjenek a szemem előtt.Aztán álmomban is megjelent!Több álmomban is, rendszeresen.Álmomban nagyon baráti volt a kapcsolatunk.És emlékszem, megígérte, hogy vissza fog jönni.Mivel sokat álmodtam vele, egész pontosan megjegyeztem a kinézetét, mindent .Aztán pár hónap múlva a valóságban is megismerkedtünk.És teljesen olyan volt, mint álmomban, még az öltözéke is.egyértelműen ő volt.Nos, nem magyarázható azzal, hogy biztosan láttam már valamikor az utcán és azért álmodtam vele, mivel ő az ország másik végében lakott.

Na, ezt csak azért írtam le, mert ki tudja..lehet, hogy egyszer nálad is felbukkan majd a valóságban is az a fiú.

2013. máj. 22. 15:44
 4/5 anonim válasza:
hát én is remélem, mert nekem nagyon az esetem.... :$ de amikor te láttad ezeket a "személyeket" nem voltál magányos? Mert én nem vagyok az és mégis látom őket, de nekem azt mondták, hogy ilyeneket csak azokat látnak akik magányosak..:S
2013. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, mikor nekem ez a fiú megjelent, nem voltam magányos, sőt!Még épp nagyon lefoglalt egy szép kapcsolat.És a fiú, aki megjelent nem hasonlított az akkori barátomra.

Nem lehet azzal magyarázni az esetet, hogy pasihiányom lett volna és odaképzeltem egyet magamnak.

2013. máj. 26. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!