Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A dyscoverin megy dynamo...

A dyscoverin megy dynamo varázslatos világa. Amiket csinál az kamu vagy mi a magyarázat rá? Vagy az egész stáb meg mindenki be van vonva a trükkökbe?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
szemfényvesztés az egész, ugyanúgy csinálja ahogy a többi bűvész is szerte a világon.
2012. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
van olyan hogy a pénzt beletolja alulrol az üvegbe és mindenki hisztizik hogy,hogy csinálja meg minden.nem tudom hogy lehet ebből tv műsort csinálni.mert a kártyatrükköt megértem az oké.de ez hülyeség
2012. aug. 11. 12:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez illúzió.
2012. aug. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
19%

illúzió , dehogy illúzió , ez nagyon ügyes bűvész gyerek , és az emberek szeme előtt csinálja .

arról ő nem tehet hogy ilyen hitetlen ökrökkel van tele a világ mint az előttem is kommentelő .

világbéke van amúgy :9

písz

2012. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Egy másik kérdésbe is már megválaszoltam de ide is leírom. Dynamo egy BŰVÉSZ nincs senki és semmi beavatva. Dynamo a trükkjeit bűvész kellékekkel csinálja amit lehet kpni bűvészboltokban. Dirket olyanokat találnak ki utcai bűvészethez ami hasonlít mondjuk egy igazi üvegre de nem igazi hanem preparált vagyis trükkös üveg. Ha van elég pénzed és megtudod venni azokat a trükköket amiket Dynamo csinál te is lehetsz ilyen ügyes persze kellő gyakorlással. CSak az a baj hogy marha drágák némelyik trükkje, például a mátrixos trükk vag y amikor lebegtet egy embert ezeke több mint 300 EZER forintba kerülnek. De vannak olcsóbb trükkjei sőt még olynaok amiket itt Magyarországon a figaro nevű bűvészboltban meg tudsz vásárolni.
2012. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
és ilyen boltok hol találhatók? mondjuk debrecen közelében?
2012. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
18:47-es válaszoló vagyok. Debrecenben szerintem nincsen. a Figaro Bűvészbolt az Budapesten a Bartók Béla úton van. Viszont interneten lehet rendelni bűvészboltokból. Ha ÉRDEKEL A BŰVÉSZET akkor megmondom hogy melyik oldalon lehet Dynamo trükkjeit kapni. De csak akkor ha tényleg érdekel. Én szinte naponta foglalkozok a bűvészettel.
2012. aug. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

23:35-ös vagyok

Hát úgy érzem megint kedvet kaptam ehhez, pár éve foglalkoztam én is egy picit a bűvészettel, ilyen nagyon alap trükköket (viszont nagyjából sokat) tudtam is.

Amúgy a kedvet pont Dynamo adta meg, mert véletlen oda kapcsoltam pár hete, és utána végig is néztem a részt. Ráadásul másnap is néztem pár részt youtube-on. :D

Amúgy milyen bűvészboltok vannak, vagy honnan lehet rendelni ilyen cuccokat, ha majd kicsit jobban értek hozzá?

2012. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nem!!!

Dynamo egyet nem mond el soha: ő uralja az elemeket.

Ês nem mondok hülyeséget!!!

Pl: hogyan tudná életre kelteni a pillangókat a pillangós jelenetben?

2015. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az elemeket, mi?


Legfeljebb azokat a 1,5V-os ceruzaelemeket, amiket reggel pakolt a zseblámpájába.

2015. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!