Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csakra erősítés vagy micsoda?

Csakra erősítés vagy micsoda?

Figyelt kérdés

Olvastam a csakrákról és több drágakövet, ásványt említettek, amik erősítik egyes csakramezők hatását.

Találtam a neten medált, gyűrűt, amik 7 követ tartalmaznak.

Kérdés: Lehet ezt a nap 24 órájában hordani? Mi lesz az eredménye ha csak felveszem, de nem meditálok hozzá, ne tudom megtisztítani meg kinyitni a csakráimat?

Jobb lenne 7 követ külön megvenni, a pontokra tenni és meditálni mellé? Azt hogy csinálhatom jól, egyedül?


Köszönöm


2013. márc. 24. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Konkretan a köves temanak nem vagyok szakertöje, de:

En ugy gondolom, hogy ezek a dragakövek ugy erösithetik egyes csakrahatasokat, hogy mashonnan meg összevonjak az energiat, azaz esetleg elvehetik egyes csakraktol (?). Tovabbi kerdes, hogy biztos jo-e, ha "felturbozodik" egy helyre az energia? Mert elsöre ugy tünhet, de a felgyülemlett mereg-energia pl. megkövesedhet (epe-vagy vesekö), az is energia, talan a cisztak eredete is ilyesmi. Sztem inkabb olyan formaban jo a többletenergia, ha az rendszeresen nagy mennyisegü atmenö energia, tehat mindig tovabbfolyik es egyben potlodik is. Ezert inkabb csakratisztitas, mint erösites, hogy tovabb tudjon aramolni.

2013. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Felülésekkel és hasizomgyakorlatokkal lehet erősíteni a csakrát.
2013. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én a helyedbe zt nem venném meg.

nézz korul neten, találsz meditáciokat, amikhez nem kell semmi.de a drágakoveken kívul színekkel, mantrákkal, illóolajokkal is lehet hatni rájuk.olvasgass roluk.neten minden fennt van.

2013. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csakra erősítéshez az LM 741 CN típusú műveleti erősítőt tudom ajánlani és csak 100 Ft.
2013. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat sportolsz, vagy szexelsz, azzal is tisztítod a csakrát vagy mit, abban biztos vagyok ! 39F.
2013. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Merl válasza:
eltudnád küldeni a linket érdekelne a ékszer köszi elöre
2013. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!