Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretnék megtérülni, és...

Szeretnék megtérülni, és hinni mindazon dolgokban, amik ebbe a kategóriába tartoznak bele, ingyen hol lehet demonstrációt megnézni?

Figyelt kérdés

Tegyük félre, hogy teljesen hülyének nézem azokat, akik mindenféle badarságban hisznek, most tényleg szeretnék én is látni/tapasztalni hasonlókat.

Egy bökkenő van, hogy pofátlan árakat elkérnek ezek a csalók. Pedig ha én lennék nagyobb tudás birtokában, ingyen megosztanám embertársaimmal, hogy ők is megvilágosodjanak.


Szóval, lenne valaki, aki ingyen tudna olyan dolgot mutatni, amitől a racionális agyam kukába dobná az eddigi hitét? Lehetőleg Budapest közelében, és ha az általad javasolt helyen találkoznánk, akkor azt előtte meg is vizsgálnám, nehogy trükköz.

Ha sikerrel jársz, cserébe én leszek a legjobb tanítványod. Szerintem ennyit simán megér egy ingyenes ügyfélfogadás.


2013. jún. 9. 09:55
1 2
 1/12 Diavolino44 ***** válasza:

Ennél nincs egyszerűbb dolog.

1.) Kezdj el meditálni. (Válassz ki egy szót, teljesen mind1 milyen szó. Ezt a szót fogod használni mindig szóval jól gondold meg. Állítsd be a telefonodat vagy ébresztő órádat 20 perccel későbbre. Ülj vagy feküdj le kényelmesen. csukd be a szemed. S kezd el mondogatni a kiválasztott szót. 20 perc múlva úgyis csörögni fog az óra de addig próbálj csak a szóra koncentrálni és figyelni milyen érzések jönnek fel benned. Ezt csináld meg naponta kétszer.)

2. Figyeld napközben a légzésedet. tökmind1 mit csinálsz, ez nem vesz el tőled időt. Egyszer csak arra leszel figyelmes jé tegnap vagy 2 órája vagy stb. elkezdtem figyelni a légzésemet.


Ez a két dolog tökéletesen elég arra, hogy olyan dolgokat tapasztalj meg amik leírhatatlanok. Aki azt mondja, hogy találkozik veled és akármilyen szer nélkül "elbűvöl" az hazudik. A spiritulitás egy hosszú út.

2013. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már a megtérülninél sírva röhögtem.

te, nem megtérni akarsz inkább?

2013. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jól írta, amit aztán ki is fejtett a végén: Ingyen órát kér, cserébe hű tanítvány lesz. Ez tiszta megtérülés, nem? :D
2013. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 schocko ***** válasza:
46%
Szerintem legjobb valamivel leépítened az agyadat és amikor már elég buta leszel, akkor majd megtalálod az embereidet. Kezdetnek egy jó kocsma is megteszi, ott is osztják az észt.
2013. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Példa a megvilágosodásra:


Móricka valami magokat szemelget a tenyeréből. Kérdi a rendőr: mit eszel Móricka? A tudás magját, jött a válasz.

Olyat én is kérek! Adok én, 1000 Ft/mag. A rendőr megvesz belőle 20 szemet, de véletlenül leejti a zacskót, és kiborul a tartalma. A rendőr nézi, nézi, majd felháborodottan mondja: De Móricka, ezek közönséges alma-magok! No lám, mennyivel okosabb már, mint az előbb volt!


Szóval így jön a megvilágosodás is. Egyik percről a másikra. Egyébként pedig ahhoz, hogy megvilágosult lehess, bizony áldozni kell, ha semmi áldozatra nem vagy hajlandó, akkor soha az életben nem leszel megvilágosult!

Legalább egy kis pénzt áldozz rá!!! :)))

2013. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mifelénk a megtérül is jó ehhez a jelentéshez^^


Első válaszoló, te feladtad a leckét, nem tudom eldönteni, hogy ezt most komolyan gondoltad, vagy trollkodtál. De annyi biztos, hogy az első tippedet végrehajtva azt érezném, hogy mennyire hülye vagyok, hogy erre pazarlom az időmet.

A második tippnél pedig: jé de jó, működnek a feltétlen reflexeim.

2013. jún. 9. 11:39
 7/12 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Nyilván hülyeség volt az 10 perc amit rád szenteltem. Nem, nem trollkodtam, én itt azért vagyok ,hogy ha tudok segítsek. Látod ez a különbség köztem és közted. Én segíteni vagyok itt, és embereket kihúzni a gödörből, te meg csak rombolni tudsz. Az ilyen söpredék miatt tartunk ott ahol tartunk.

Amúgy ez első és a második gyakorlat is ugyanazon az elven működik, legalább ha szkeptikus vagy akkor legyél már tájékozott. Pár perc után a monoton ismétlődés miatt, az agy racionális részét irányító bal agyfélteke aktivitása csökken, s helyébe jobb agyfélteke kezd el dominálni. Remélem eléggé letudtam butítani, hogy megértsd te is..

2013. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szóval akkor tényleg hülyébbnek kell lennem, hogy átélhessem ezeket a dolgokat?


Mellesleg elsőt megpróbáltam, de 5 perc után elaludtam. Ez lett volna a megvilágosodás?

2013. jún. 9. 23:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Tehát te 5 perc "meditálás" után elaludtál?

Annyi idő a tested sem bírtad ellazítani... Neked darwin díjat kellene adni amúgy, akkora birka vagy

2013. jún. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem! Ez azt jelenti, hogy este 9,55-kor nem kérdéseket kell felrakni, hanem ágyban lenni és alukálni.

Akkor majd nem fogsz az első 5 percben "belealudni"!

2013. jún. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!