Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted milyen tudás lehet...

Szerinted milyen tudás lehet a Feljegyzések Csarnokában és álltala milyen "képességekre" fog szert tenni az emberiség?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmilyenre. Ugyanis még ha meg is találnák, amint összedöntené valami benne az ember antropocentrikus világképét, a kukába hajítanák. (Ahogyan a vallásos csőcselék felégette az alexandriai könyvtárat.)


A képesség pedig tudás. (De nem ezos maszlag, nem vonzás törvénye és nem is Alaje youtube-os videója.) És ahhoz, hogy használni tudják, sokat kell dolgozni, megérteni és alkalmazni.

De nem az, amit nyomotnak a médiában.

2013. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ettől félek én is, hogy ha találnak valamit ami nem illik az összképbe letitkosítják .
2013. jún. 11. 21:17
 3/8 A kérdező kommentje:
A "képességekre szert tenni"-t persze csak azokra értettem aki gyakorolná a feljegyzésekben leírt tehnikákat . De még ezen kívül is sok tényezőtől függene hogy ki milyen dolgokra lehet képes . (pl genetika)
2013. jún. 11. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
ahhoz h vki ide eljusson, vagyis a tudata, már nagyon otthonosan kell mozognia az asztrál projekcióban, spirituálisan is fejlettnek kell lennie, meditáció is kell h menjen neki, mert azt a tudást amit ott fog találni, meditatív állapotban tanulmányoznia, értelmeznie is kellene, majd ha ezzel célja is van a kíváncsiságon kívül, az életbe is átültetni.
2013. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4es

vagyok

nem az akasha krónikára gondoltál?

mert én arra értettem a válaszom.

2013. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az Akasha Krónika (isteni tudat) teljesen más az egy megfoghatatlan tudáshalmaz, még a Feljegyzések Csarnokában lévő írások nagyon is kézzelfoghatóak .
2013. jún. 11. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom az egyiptomira gondoltál, ami talán a Szfinx alatt van elrejtve. Olvastam erről Robert Bauval egyiptológus és építész könyvét, azt hiszem három dolgot sorolt fel amit elvileg ez a csarnok rejt. Valamilyen könyvet és írást, de nem találom hirtelen a könyvben a rendes nevét megfogalmazva.

Egyébként szerintem sem engednék megtekintésre a nyilvánosság számára. A japánok már kiderítették a pontos gépeikkel és műszereikkel egy alkalommal, hogy a Szfinx alatt csarnok van, azonban ásatásokat állítólag nem is engedélyeznek.

2013. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen most fejeztem be Robert Bauval könyvét . Az ásatások során azt derítették ki, hogy a Királynő Kamrája feletti "szellőző" járat végén valójában egy kőajtó van amit azóta se engednek nyilvánosan megnyitni . A szfinx alatt is lokalizáltak egy kamrát amiből alagút vezet a szinx mögötti kútaknához . Ezt teljesen víz borítja, itt egy sírt is feltártak amit Ozirisz Sírjának neveznek . Ezt a kamrát sem engedik feltárni a hatóságok az iszlám bürokrácia miatt . Eléggé vérlázító .
2013. jún. 12. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!