Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mint gondoltok a chupakabráról?

Mint gondoltok a chupakabráról?

Figyelt kérdés
egy kutya kenguru és denevér génkísérlete, netán idegenek a háttérben? vagy egy teljesen természetes lény? vagy csak legenda? értelmes válaszokat kérnék

2013. jún. 16. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szóval bármi, ami csak kicsit is eltért az általad ismert megszokottól, az csak idegen vagy génkísérlet lehet?


Szerintem egy ma már ritka emlős...vagy egy anomálián át érkezett Troodon. Na tessék, rejtély megoldva.

2013. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oda írtam hogy az is lehet hogy természetes -.- ... Imádom azokat a szkeptikusokat, akik nem is veszik észre hogy ott van az amivel ők éppen kifiguráznak
2013. jún. 16. 10:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze. Tudom én, hogy úgy varászoltad most oda. Na de ettől a véleményem nem változik.

(Bizonyára látó is vagy, hogy állítottad, szkeptikus vagyok. Jó neked.) :-)

2013. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

*zs

bocsi

2013. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy egy műsorban azt mondták, hasonló állat, mint a sámson róka (sampson fox). Lehet valaki kedvencként behurcolta az roszágba és elszaprodtak.
2013. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahogy látom az utolsó hozzászólásomban is ejtettem néhány hibát. Vagy gyorsan gépeltem és nem figyeltem vagy nem tudom. Azért remélem érthető.

Azért írtam le angolul a nevét, mert magyarul sok infót nem találsz róla. A vörös róka egyik változata.

2013. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Szerintem egyáltalán nem a Chupacabrát találták meg. A leírások nem nagyon illenek rá. A két részes blogbejegyzés kitér mindenre, szerintem olvasd el.

2013. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mint a Jetirol.
2013. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem űrlény, és csak keverik a kutyás történetekkel. Úgy tudom, tökre nem úgy néz ki
2013. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9.vagyok, mármint az a kutyaszerű asszem nem az. Én valami hüllőféleségről hallottam, ami repülés közben változtatja a színét:O De ezt csak vki mondta, látott egy ilyen műsort:D
2013. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!