Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 1963-as Marsra szállásról...

1963-as Marsra szállásról tudnátok információkkal szolgálni?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem a Holdon se jártunk, de itt az egyik kérdésnél olvastam, hogy már a Marsra is eljutottunk, ráadásul sokkal hamarabb, mint a kamu Holdra szállás. Nagyon érdekelne a téma, de csak egy Marson játszódó könyvet találtam a neten, amit 1963-ban adtak ki.

2013. jún. 16. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Olvasd el a Doom 3 c. játék háttértörténetét.


Valóban voltunk a Marson... alapítottunk ott egy bázist, de egy idióta tudós megnyitotta a pokol kapuját, amit csak egy hősies katona tudott bezárni..


Elképesztő, hogy mitől mentette meg a földet.

2013. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Huh.Hogy te mekkora barom vagy.Igen biztos ha szerinted még a Holdra sem jutottunk el akkor a Marsra biztos.A Marsra még a mai technológiával is két évig tartana eljutni a felszínét pedig meg sem tudnánk közelíteni.Egyébkén azt már nagyon sokan bizonyították hogy a holdon készült felvételeket semiképpen nem tudták volna akkoriban földi körülmények között reprodukálni.
2013. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Téged aztán igen komolyan összezavartak, ha egy tucatszor megcáfolt marsi utazást elhiszel, de a holdraszállásban meg kételkedsz, amit viszont még sosem sikerült hitelesen cáfolni, noha rengetegen megpróbálták...
2013. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mai technológiával elvileg 1 év sincs az odaút.


És nem hiszem el egyből ezt, de attól még nagyon érdekel milyen (dez)információk érhetőek el ez ügyben.

2013. jún. 16. 15:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Na mi az, elmúlt a világvége, most ez lesz helyette az új marhaság?
2013. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Antimod ***** válasza:
Hallottam róla, de az elvileg ember nélküli, távirányított űrszonda volt az ezt állítók szerint is, amely felvételeket készített.
2013. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Antimod, a Mariner 4-re gondolsz?

Ez volt az első űrszonda, ami sikeresen megközelítette a Marsot és képeket küldött haza. 1965-ben.

'64-ben indították és 7 1/2 hónap alatt érte el a Marsot, vissza nem kellett jönnie.


Előtte a ruszkik és amerikaiak is többször kísérleteztek marsi űrszondákkal. Sikertelenül.


Érdekes lenne, hogy az USA és NASA az 1965-ös sikeres műholdját világszenzációként tálalta és tálalja. Mai napig az űrkutatás egyik mérföldköve.


Ennek fényében kissé hihetetlen, hogy a két évvel korábbi állítólagos emberes Mars misszióról semmi komoly dokumentum. Egy ilyen misszió alsó hangon is másfél év, az előkészítése sokkal több, és tíz- százezer ember vesz részt benne. Nem három űrhajós építi magának a hátsó kertben.


Mindezt 50 éve tudják titokban tartani, amikor a hidegháború kellős közepén ez egy olyan technológia fegyvertény lett volna a ruszkik ellen, hogy beszarnak. A KGB tudott minden lépésükről (egyes konsp. elméletek szerint Kennedy megölésében is benne volt a kezük), de nem tudták kiszagolni a Mars utazást.


Hiteles bizonyíték azóta sincs, csak a megélhetési UFÓ-média ötletelése. De a blogján bárki elsüthet bármilyen hasraütésszerű dátumot és tetszőleges bolygónevet.


Arra már ugye komoly bizonyítékaink vannak, hogy a franciák 1902-ben jártak a Holdon.

http://www.youtube.com/watch?v=7JDaOOw0MEE

2013. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Antimod ***** válasza:

"Antimod, a Mariner 4-re gondolsz?"


Fogalmam sincs mi a neve, állítólag(!) le is szállt a Mars felszínére. Van egy elég véleményem Youtube-video is erről, illetve annak idején beszámoltak róla egy tv-adásban is.

2013. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Napkiraly ***** válasza:

Én az 1902-es holdra szállásról hallottam csak,ki is szivárgott a videó


http://www.youtube.com/watch?v=7JDaOOw0MEE

2013. jún. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kérdezőnek igaza van mai technológiával hohman - pályán haladva kevesebb mint két hónapa az út csak elég kompliált és veszélyes mutatvány lenne ezér nem csinálták még meg robotokkal sem nem éri meg.
2013. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!