Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Amikor meg semmisül az univerz...

Amikor meg semmisül az univerzum akkor az ember lelke mi lesz vele? Mert a nagy recs. Jön valami pusztitó az ürbe és minden meg semmisül. Törtinék e akkor az ember lelkével?

Figyelt kérdés
amikor már el pusztul az univerzum akkor előtte egy ember meg hal és szellem lesz akkor ő is meg semmisül??!

2013. jún. 22. 14:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Addigra meg kellene tanulni irni
2013. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ez így ebben a formában kifejezetten értelmes volt.
2013. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

1. nem fogjuk megtudni

2. keress egy nyelvtantanárt!

2013. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%

De imádom amikor egy 10+x<10 éves gyerek megnéz egy National Geographik adást (feltételezem a szélsőséges világegyetem egyik "nagyon magas" színvonalú adását láttad) amiben nagyon nagyvonalúan szólnak (természetesen jól összeollózva a hatásvadász részeket) egy-két mondatot az elméleti fizika mai határterületeiről,és ezt úgy adják le a nézőnek,hogy az azt hihesse hogy mindent tud a témáról.Hát nem.Én a 4. könyvnél tartok a témában.Mivel még csak tanulni fogom a fizika ilyen szintű dolgait,ezért szinte SEMMIT sem értek az egészből!Épp hogy tudom nagy vonalakban az elméleteket és azok értékeit.Szóval szerintem elsőnek olvasgass a témában (Carl Sagan,John Gribbin,Michio Kaku,Penrose,Paul Davie ,Stephen Hawking,magyaroktól meg ott van mondjuk Almáry Iván és természetesen Wikipédia) aztán már lesz egy kis hozzáértésed.De amíg ilyen gyermetegen fogalmazol,addig látszik hogy legmélyebb ismereteid a Natgeón,spektrumon és Dyskoveryn kívül másra nem terjednek ki.


Ennek a vitának szerintem túlságosan mély a tudományos része,így az ezósok alapból nem tudnak majd vele mit kezdeni.Az ezotéria nem erre való.Az ezotéria az olyan mindennapi dolgokra való mint hogy az ember ne féljen kimenni az utcára,legyen önbizalma,legyen türelme,legyen egy biztos pont az életében,és ha csak hit is,de tudjon mibe kapaszkodni.A kitalálói nem arra tervezték hogy az elméleti fizika legdurvább kérdéseivel hozzák össze.


Üdv:Poliateista

2013. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
én Dr. Sheldon Coopertől tanulom a fizikát hetente 1x20 percben... tavaly nyáron mondjuk naponta órákat töltöttünk együtt, de most így alakult..
2013. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 janiskaa2 válasza:
22%
Tegnap pont láttam, ahogy megsemmisült egy univerzum, fáj utána a fejed... Te nem semmisülsz meg...
2013. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
elég hülyén lett megfogalmazva, de amúgy van értelme annak, amit kérdezett worms. és valójában ez egy nagyon jó kérdés! csak a választ nem tudom, teljes mértékben kiszámíthatatlan és túl mély
2013. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy az ember "lelke" ?
2013. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Pole rakás szar megint nyomja a semmit mondást, meg a mellé beszélést, természetesen rendkívül magas lóról, hátha valaki okosnak gondolja majd. Hihihihi


Kérdező, a nagy reccs elég valószinütlen, egyelőre az univerzum tágulása gyorsul, és nem pedig lassul.


Ha pedig spirituális értelemben szeretnéd tudni, hogy ha mégis bekövetkezne, akkor mi lenne a lelkeddel a válasz egyszerü, vissza térne minden a kezdethez. Nem voltak akkoriban lelkek, csupán egy volt.


polerakás szar, meglesz az az idő, amikor abba hagyod a semmit mondásod? Mert kezd kicsit unalmas lenni, hogy ebben a kva nagyon okos vagyok stílusban nem szolgáltatsz zero információt sem, csak magad állítod be rendkívül intelligensek. Egyeseknek ez lehet eladható, de kezdel kicsit irritáló lenni. Inkább hord el magad légyszives

2013. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nyílván egy Faraday díjas proffal beszélek!
2013. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!