Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Dr. Michio Kaku egy rendkívül...

Dr. Michio Kaku egy rendkívül spirituális ember, ezen kívül hisz egy valamiféle "Istenben"! Mit szólsz ehez?

Figyelt kérdés
Azoknak, akik itt lehurrogják és megbélyegzik azokat az embereket, akik hasonló dolgokon törik a fejüket, azoknak most mi a véleménye? Michio Kaku is eszement lett? Nem racionális? Nem tanult eleget?
2013. jún. 28. 07:48
 1/5 Megidézlek ***** válasza:
40%

“Music is the voice of God traveling through ten-dimensional hyperspace.”

-Michio Kaku

2013. jún. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

életemben nem hallottam róla, de nagyon sok spirituális embert ismerek, a legtöbbnek van valamilyen Istenképe.

és akkor most mi van? :D

2013. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Most nem igazán értem, mi a kérdés. Valami gond van azzal, ha valaki sprituális dolgokban is hisz, de Istenben is?

Mellesleg hogy jön ide az, hogy mennyit tanult? A hit tudásfüggetlen dolog, bárki hihet, iskolai végzettségétől függetlenül.

2013. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aeterna válasza:
Hehe jólvan én értem a kérdést, és azt is tudom hogy ki a szóban forgó fickó:D Először is szerintem Michio egy igen figyelemreméltó ember akinek, elég elvont gondolatai vannak. (pozitív értelemben persze). Nem ment el az esze, és abszolút racionális. Az pedig hogy hisz valamiféle istenben, amellett hogy a tudomány, és filozófia a területe, szerintem csak még racionálisabbá teszi őt. Hiszen ésszerűtlenség lehetetlenként kezelni, olyan dolgokat amiket nemigazán értünk.
2013. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Minden reggel úgy ébredek fel, hogy tudni akarom: Isten hogyan teremtette meg az Univerzumot"


Mondjuk, Dawkins szerint Kaku nem is igazi tudós...

2013. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!