Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy minden...

Hisztek abban, hogy minden okkal történik, hogy vannak olyanok, akiknek az életedbe be kell hogy lépjenek?

Figyelt kérdés
ugyanis nem tudom,hogy egy bizonyos vki miért lépett be az életemben mikor nem hívtam és nem is hiányzott.

2013. jún. 29. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez már előre elvolt döntve, hogy belép az életedbe.
2013. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mindennek oka van.
2013. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"vki miért lépett be az életemben mikor nem hívtam"

És honnan tudnád kit kell hívni és honnan?Olyanról fantáziálsz ami teljesen természetets!

2013. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg volt vmi dolgotok egymással, miután ez a dolog megtörtént, akkor érvényesül a szabad akarat, h ki merre folytatja az útját, de addig a sors8vagy karma irányít).
2013. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs közünk egymáshoz leszámítva azt,hogy ő próbál közel kerülni hozzám,tetszem neki én viszont mindig elküldöm és nem vagyok vele kedves. (pedig nem közömbös)
2013. jún. 29. 16:14
 6/9 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy a cselekedeteink befolyásolják a végkifejletet, de a dolgok okkal és céllal történnek! Végül mindenki megkapja azt, ami jár neki! :D
2013. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek abban, hogy minden okkal történik, azonban abban igen, hogy a fizikai világ rettentő unintelligens és abnormális módon "működik".
2013. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a bizonyos valaki egy pasas?
2014. dec. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon igazad van 7-es!!!
2015. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!