Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Esetleg dolgom lehet ezzel az...

Esetleg dolgom lehet ezzel az emberrel, folyton a gondolataimban "él"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy van ember az életemben, akivel valójában nincs kapcsolatom, fizikai legalábbis biztosan nincs, csupán látásból ismerjük egymást, és 1-2-szer beszélgettem ezzel az emberrel. Viszont nagyon sokat gondolok rá, egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Úgy érzem ,mintha hozzám tartozta, egyszerűen nem tudom miért...Évekkel ezelőtt szerelmes voltam belé. Egy középiskolába jártunk, ő hamarabb elment, ugyanis idősebb nálam. Az egyetemen beiratkozáskor viszont Ő is ott volt, és kiderült, hogy csoporttársak leszünk. Azóta valamilyen szinten újra jelen van az életemben. Kissé felkavarja az érzésem, folyton rá gondolok, úgy érzem ő a lelkem másik fele, gyakran önmagam látom benne...és az, hogy összehozott minket a "sors", megerősíti ezt a gondolatot: mintha hozzám tartozna. Nem ismerem, de ráérzek minden gondolatára, szinte mindent tudok róla. Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, lehet, csupán véletlen, hogy újra a közelemben van...nem tudom. v. a sors keze?


Ezoterikus szemmel lehet valamiféle jelentősége a dolognak?


22/L



2013. júl. 3. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tele van az amit írtál önellentmondásokkal. Ha nem ismered hogyan tudhatsz róla mindent? Ha beszéltél vele hogyhogy nem ismered? Amúgy próbálj meg vele még beszélni, szólítsd meg hogy szimpatikus vagy neki, és hogy jó volt vele beszélni, stb....
2013. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ha kicsit értelmetlenül fogalmaztam...:)


Több éve ismerem, de csak látásból...néhány hónapja volt alkalmam beszélgetni vele...A "mindent tudok róla" kijelentés alatt azt értem, hogy bele látok a lelkébe, a gondolataiba...sokan nem értik, mit miért tesz, de én tudom annak ellenére, hogy senki sem nyújtott számomra semmiféle információt...


Biztosan rokonlelkek vagyunk ha van ilyen...:) Nem tudom mi más lehet a magyarázata.


Remélem így már kicsit érthetőbb, amit szerettem volna mondani...

2013. júl. 3. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb a végére járni az ilyesminek. Közeledj hozzá, biztos történik majd ez-az.
2013. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet ikerlelkek vagytok :)


[link]

2013. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!