Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan fordulhat elő olyan,...

Hogyan fordulhat elő olyan, hogy valaki akaratán kívül találkozzon korábban elhunyt emberrel (szellemével)?

Figyelt kérdés

Tehát a spirituális világ létezését most tekintsül elfogadhatónak. Olyan esetekre gondolok, amikor nem szellemidézés által jön létre a találkozás, hanem úgy, hogy valaki azt hiszi, úgy éli át, hogy valós személlyel találkozik, és utóbb megtudja, hogy ő már rég nem él. De az alany valós találkozásnak éli meg. Ilyen volt pl a "Rejtélyes igazságok" c műsorban, ahol egy csélcsap fickó a korábbi csapongással ellentétben szerelmes lett egy nőbe, a szembeszomszédjába. Együtt vacsoráztak, találkozgattak kb egy hónapig. Aztán a csaj összeveszett vele, lelépett. Ő kereste a környéken és közben kiderült, hogy a lány már évekkel előtte meghalt.

Vagy az, amikor egy lezuhant repülő alkatrészeit újrahasznosították más gépeken. Ott meg sokak véltek találkozni a korábbi eset áldozataival. És ez olyannyora valóság, hogy az ominózus alkatrészeket ki is kellett szerelni. (Légikatasztrófák - dokumentumfilmsorozat)

Érdekelne, hogy van-e itt olyan, akinek volt hasonló élménye?


2010. nov. 4. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát, attól, hogy a személy szelleme még azon a helyen maradt. Én nem vagyok olyan, aki minden apró részletre azt hiszi, hogy ez zellem volt, de velem is történt már egy-két furcsa eset.


1.

Nekem meghalt a nagyapám, aki nyugodjon békében nagymamámmal egy külön szobában volt, amihez egy lépcső vezetett le, tehát a család messzeb volt tőle egy kicsit. Miután meghalt, nagymamám még mindig hallotta, ahogy forgolódott az ágyban, és többször fel is kelt, és a takró mindig máshogy volt. Kétszer a lámpa is felgyújtódott. Azon az egy éjszakán voltak ilyenek, ez volt az utolsó, többször sem hallotta.


2.

Jöttem haza fáradtan a zongoráról este 5-kor, mivel késő ősz volt, már kezdett sötétedni, és már félhomály volt. A fő út felé mentem, mert ott még ilyenkor is sok az ember, és azért már egyedül este én is félek, mert ki tudja milyen alakok mászkálhatnak az utcán. Ekkor az egyik ház tövében megláttam egy guggoló kisfiút. Rámnézett. Nem felejtem el soha sem azt az arcot. Megkérdeztem az ottlakóktól, hogy ki volt az a kisfiú, és hogy mit keresett ilyenkor itt kint. Ők pedig mondták, hogy ez a kisfiú már 2 éve meghalt. Ő volt a saját kisiuk, és sajnos autóbalesetben halt meg.


Ezek történtek meg velem, nemtudom, vajon csak képezlődtünk -e, vagy nem, de már nem is fog kiderülni :)

2010. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!