Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy minden egyes...

Lehetséges, hogy minden egyes tükör (vagy tükröződő felület) egy párhuzamos világot rejt magában?

Figyelt kérdés
Milyen elméletek támasztják ezt alá / cáfolják?

2013. júl. 4. 11:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
13.35 köszönöm válaszod! és ilyen energiák tárolására csak a tükrök, vagy egyéb tárgyak is képesek? (mert olyanról már hallottam h megmarad a térben egy bizonyos energia, de tárgyakat nem kötöttek hozzá)
2013. júl. 6. 15:07
 12/17 A kérdező kommentje:
17.11 neked is köszönöm válaszod!:)
2013. júl. 6. 15:08
 13/17 anonim ***** válasza:
56%

Ezt könnyen kiderítheted:

1.Tégy magad elé egy életnagyságú teljes alakos tükröt.

2. Lendületből fuss bele

3. Valahova odaérsz vagy egy "rejtett világba" vagy a pszichiátriára, vagy a sürgősségire. Lényeg, hogy máshova érsz oda mindenképpen, mint ahonnan elindultál :D

2013. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Na, most olvastam az antianyagról, pontosabban az antianyagi világról. Antianyagból is van egy ugyanolyan világ, mint ez, csak mindenben pont az ellenkezője. Vajon ez lenne a "tükör"? Vagy inkább az az eredeti, és ez a mi világunk a tükörkép. Én most gondolkozom ezen, és meglehet, hogy igaz.
2013. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%

Fizetésem azzal egyenlő, mintha nem adtak volna semmit... :( Úgyhogy mesélek párhuzmos dimenziókról :D


Itt csak a fotont veri vissza, de más dimenziókban más lehet pl a világ egy mása van ott, ilyen például a Sötét,

én még emlékszem a Sötétre, ott lányként voltam.


Beálltam a tükörbe, és odarepültek fura madarak, amik itt

nem voltak, de a tükörben ott voltak.


Sötétbe úgy tudsz átmenni, hogy C5-ös Citroennel nekimész

egy másik kocsi lökhárítójának és utána az alfában mégegyszer nekimész, de úgy is jó, ha elfelejted kikapcsolni a tempomatot és 250km/h körül vagy, akkor is

ha meg tudsz állni átviszi a kocsit a sötétbe, és a többieket eltünteti. Hazamész így, navi működik itt is

és ott beállsz a tükörbe.

2013. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Van benne valami...
2013. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%

#14: akkor elég nagy marhaságokat olvastál az antianyagról.

Kezdd a Wikinél, elinduláshoz jó alap:


[link]

2013. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!