Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az ember valaminek a...

Ha az ember valaminek a hatására drasztikusan megváltozik, tehát viszonylag rövid időn belül sokminden átalakul benne (hozzáállás az élethez, gondolatok, érzelmek), akkor más tipusú embereket fog bevonzani?

Figyelt kérdés
Tehát nem a "Titok" féle tudatos bevonzásról beszélek, amikor valaki szándékosan kíván valamit meg vizualizál, hanem hogy egyszerűen más emberek, más élethelyzetek fognak "passzolni" hozzá, mivel ő maga megváltozott. Ez így történik? Vagy inkább úgy, hogy ugyanazokat a személyeket, feladatokat, lehetőségeket és helyzeteket kapja az élettől, mint előtte, csak most már másképp reagál rájuk, másképp éli meg érzelmileg, és ezért tűnik úgy, mintha minden megváltozott volna?

2013. jún. 25. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, elgondolkodtató. Szerintem a sorsfeladatodtól függ. Mert ha például az a sorsfeladatod, hogy segíts mindenkinek, akinek támaszra van szüksége, akkor mindig is az elesetteket, szerencsétleneket fogod vonzani, akárhogy is állsz a dologhoz.


Ha nem ilyen karmikus dologról van szó, akkor pedig szerintem minden esetben olyan emberek kerülnek az utadba, akiken keresztül tanulnod kell valamit.

2013. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem volt egy barátnőm, de már nem az, mert 'klón' lett belőle. amióta megváltoztatták, mindenhez teljesen máshogy áll hozzá, megváltozott az értékrendje. szerintem nála ez azért alakult így, mert eddig úgy érezhette, hogy nem illeszkedett be eléggé a visszaköltözése óta, és a legnagyobb, legbefolyásosabb klikkhez társult, azokhoz alkalmazkodott, akik kihasználták, de nem vette észre, amikor pedig erre ráébresztettük, már őket védte, és azóta teljesen kifordult magából..
2013. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó gondolatmenet.. Én úgy vettem észre, ha megváltozik a gondolkodásmódod, más "szinten" rezonálsz, így más(oka)t is fogsz magad köré vonzani.

Ahogy az első válaszoló is írta, lehet karmikus dolog, de ez idővel kiegyenlítődhet, csak ritkább esetben szól egy életre (annak feltűnő jelei lennének).

Máskülönben úgy történik ahogy te is megfogalmaztad...a világ úgy viszonyul hozzád ahogyan Te viszonyulsz hozzá.

2013. júl. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!