Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » (Lehet hogy rossz kategóriában...

(Lehet hogy rossz kategóriában van) De mi volt ez?

Figyelt kérdés
Este lefeküdtem aludni,és pont 22 órakor hallottam hogy valaki szólít.És utána nagyon fáztam,pedig pizsamában voltam és be voltam takarózva! Fél óra múlva pedig megint szólított!

2013. júl. 5. 12:24
 1/9 anonim válasza:
46%
legközelebb kérdezz vissza. ennyi...
2013. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Anyud szólt hogy megint nem húztad le a wcét , ezért kikapcsolta a fűtést amíg le nem húzod !
2013. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Szellemek közelében szokott csökkenni a hőmérséklet .
2013. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is volt, hogy tisztán, érthetően a fülembe dumált valaki. Meg a legkülönfélébb egyéb hangok is voltak, némelyik olyan hangosan, hogy azt hittem, az egész környék hallja.


Ez hipnagóg hallucináció. Mióta megszoktam, már szórakoztat, sőt néha irányítani is tudom. :)

2013. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik."

Ja igaz bocs, ebben a topikban az igazság nem járja.. :DD

2013. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagymama kérdezte, hogy nem fázol-e...
2013. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha máskor is fordult már elő ilyen, akkor sürgősen keress fel egy pszichiátert, mert nagy esély van a skizofréniára. Ha csak egyszeri eset, akkor pedig hallucináció. (Vagy szellem, de azt nem lehet bizonyítani.)
2013. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
anya végig a másik szobában volt,én meg egyedül
2013. júl. 6. 08:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezer féle magyarázatot tudnék adni, de inkább nem rémisztelek meg. A lényeg, ha érdekel ki lehet, válaszolj a hívásra, ha nem akkor mond neki, hogy hagyjon békén. Ez a két út van.
2013. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!