Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elnézést, ha rossz kategóriába...

Elnézést, ha rossz kategóriában tettem fel a kérdést! Barbie baba haját mivel lehet mosni? Látszólag tiszta, de turkálóban vettem.

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
bármivel.. sampon/tusfürdő/mosogató akármi, én a helyedbe beraknám a mosógépbe a ruhák közzé.Semmi baja nem lesz szerintem.
2012. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én kiskoromban mindig megmostam a Barbie babáim haját, és sose volt utána olyan szép, mint előtte.. :(
2012. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mosás után tényleg nem lesz olyan szép a haja, de igazad van, hogy ki akarod mosni. Próbáld a sampont, tusfürdőt, folyékony szappant.
2012. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tedd pár órára a fagyasztóba - fertőtlenítésnek jó, ha kimosni nem mered.
2012. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megmostam a haját. Kíváncsian várom az eredményt száradás után.
2012. nov. 6. 09:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos? :)
2012. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szép lett a haja. Köszönöm még egyszer a válaszokat.
2012. nov. 7. 05:59
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki még erre járna:).Barbie haját én mindig samponnal mostam,utána pedig rendes textilöblítővel öblítettem,esetleg áztattam is benne.Hihetetlen selymes és csillogó lett tőle.Sőt!Az állandó fésülés,fonás,vizesfonás okozta károkat is eltüntette:D
2013. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!