Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lenne kedve valakinek velem...

Lenne kedve valakinek velem közösen egy saját egyházat alapítani?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretném de szerintem egyedül kevés vagyok hozzá, minnél több embert kéne beszervezni és a nevét is ki kellene találni, meg egy csomó mindent. Jelentkezők?
2013. júl. 12. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát a mi saját egyházunk sajnos már megalakult.Hamarosan megírjuk a szentírásunkat is.


Ha ez pár hónappal hamarabb történt volna, talán még csatlakoztam volna.


Sok sikert.

2013. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért mégis, néhány irányelvet csak el kéne árulnod erről a te egyházadról, mert egyébként honnan tudhatnám, hogy akarok-e csatlakozni?
2013. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor valamilyen filozofiaval, tanitassal kell rendelkezned. csak utana johet a kerdesed. Szoval nemjo a sorrend. Nem ugy nez ki, hogy sikerrel fogsz jarni.


Talan erdemesebb lenne egy haz felepitesevel foglalkoznod...

2013. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már tudok is egy nevet. Semelyik Egyházba Nem Tartozók Egyháza.
2013. júl. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hm. Semelyik Egyházba Nem Tartozók Egyháza - a SENTE?
2013. júl. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
A Sok Meztelen Nő És Egy Férfi Egyház alapítójaként keresek hölgy tagokat, az egyházi tizedet természetben kell fizetni az egyházvezetőnek.
2013. júl. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Az utolsóhoz csatlakoznék, csak akkor Sok Meztelen Nő És Két Férfi-re kéne változtatni a nevet.
2013. júl. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha benne vagy kérdező, én javasolnám a Hupikék egyházat.Már nagyon nagy szükség lenne rá!
2013. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Hupikék egyházat? Na neee fárassz!. Köztudomású, hogy az igaz egyház brillantin rose.
2013. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!