Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A vámpírizmusról van valakinek...

A vámpírizmusról van valakinek valami jó könyve, ötlete hol tudnék kutakodni utána? Esetleg saját kutatás? Nagyon érdekel a téma. Neten nagyon kevés minden van fennt. Köszi.

Figyelt kérdés
Hülyék kíméljenek!

2013. febr. 26. 08:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3%
Vámpírok nincsenek! Sose voltak, pusztán a badar emberi elme találta ki őket. Amúgy hány éves vagy kedves kérdező?
2013. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Isten nem létezik... stb stb... és ha Ő kutakodni akar valami után? Már lassan régészek is hülyék nem?
2013. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem arra voltam kiványcsi, hogy kinek mi a véleménye, hanem hogy hol találok "érdekességeket" erről a témáról.köszönöm.
2013. febr. 26. 09:00
 4/20 anonim ***** válasza:
32%

Gondolom nem a Dél-Amerikai denevéralakú vérszopók életmódja érdekel.

Mivel a tudomány nem ismeri el a vámpírok létezését (legalábbis az emberalakú Drakula-félékét), így a kérdést rossz kategóriába tetted. Próbálkozz az ezotériában, ott fogsz számodra értékelhető választ kapni a kérdésedre.


Kezdésnek ezt olvasd át:

[link]

2013. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azért raktam ki ide,mert a tudományos része jobban érdekel, mint a humbukk...

A létező betegség, a vér iránti vágy mitől lehet, telomeráz kutatások.szerintem helyén van. Itt gyakori kérdéseken is vannak érdekességek a témába... De kevés...

2013. febr. 26. 09:16
 6/20 anonim ***** válasza:
7%
A vámpírokról nem fogsz tudományos szövegeket találni, max. valami áltudományos maszlagot, ugyanis vámpírok nem léteznek.
2013. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Miért kell a semmivel hozzászólni... Érdekel a téma. A te hülyeséged meg nem... Ennek az oldalnak sincs sok értelme itt csak az okoskodás megy... nem biztos h én azt mondom h vannak... ugy mint a földönkivüliek,,, van aki azt mondja van van aki nem... na és??? Engem érdekel mi a ami alétámaszthatja... Milyen érdekességek fűződnek hozzá... Én nem egy ostoba tini vagyok nem akarom kiszivatni a vérem hasonlók... én már a földön járok sajna tudom mi a valóság...Érdekel a Porphyria. Cikkek erről. Vagy érdekes halálesetek. Régi mondák a vámpírokról... szerintem ennyit hagy engedjek már meg magamnak minden kötözködés nélkül... Ez az oldal is erről szól?
2013. febr. 26. 12:19
 8/20 A kérdező kommentje:
A valóságot mielőtt bárki belekötne a való tényszerű életre értettem... Nem cukormázas a világ.
2013. febr. 26. 12:21
 9/20 anonim ***** válasza:
45%

Itt egyedül Te kötözködsz, kérdező. Írtuk már többen, hogy vámpírok nem léteznek. Te meg hajtod a magadét hogy jó, nem léteznek, de kutatni akarsz utánuk. Hát kutass, de ne akarj tudományt képzelni mögé, mert nincs. Hogy akarsz egy nem létező dolog után kutakodni tudományos alapon?

Ennyi erővel kutakodhatnál koboldok, sárkányok, boszorkányok és kentaurok után is tudományosan, azokról is pontosan ugyanannyi tudományos leírást találnál, mint a vámpírokról. Jó lenne ha ezt felfognád, és tényleg a Földön járnál, nem csak mondanád.

Mendemondák vannak, urbanlegendsek is szép számmal, de ilyeneket mindenféle képzeletbeli lényről találsz, legyenek azok a marslakók, Freddy vagy akár maga Zeusz. Ha egyszer nincsenek vámpírok, akkor semmiféle tudományos leírást nem fogsz róluk találni, mert nincs miről.


Ha pedig valóban tudományos dolgot akarsz kideríteni a vérszívásról a vér szeretetéről, akkor ne vámpirizmusként írd ki a kérdésed. Keress rá ezekre a szavakra: pellagra, Vlad Tepes, Reinfeld szindróma, hematofágia.

2013. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2013. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!