Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek volt már testen kívüli...

Evele123 kérdése:

Nektek volt már testen kívüli élményetek (TKÉ)? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nekem két alkalommal volt, amikor meditáció közben kipattantam a testemből. A páromnak még gyermekkorában volt, amikor feküdt az ágyában és "álmában" átment a falon a szülei szobájába és látta a tévét bekapcsolva.

Szkeptikusok, ez nem alvási paralízis.



2013. júl. 13. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Írhatod így is, TTT (testen túli tapasztalatok).
2013. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keres rá Google-n.
2013. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A páromnak sokszor volt gyerekkorában, hogy arra ébredt, hogy látja a testét , de mindig nagyon megrémült, így próbálta kerülni és manapság nincs.

Nekem még nem volt, volt olyan, hogy ellazultam teljesen és úgy éreztem közel állok hozzá, de sosem sikerült.

2013. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De jó nektek, velem sosem történt ilyesmi.
2013. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan még nem volt, hogy kívülről láttam volna magam vagy ilyesmi, valószínűleg azért, mert én még ettől picit félek (16 éves vagyok). Olyan volt, hogy meditáció közben csak a nagy "semmit" láttam, feketeséget, meg a CD-t sem hallottam közben, csak akkor tértem vissza, mikor már a meditáció végén jártam (Ferenczy László - Aranyló folyók). Az olyan megnyugtató... mintha lebegnék ott az Univerzumban, vagy nevezd ahogy akarod. :)De szerintem ennek nincs köze a TKÉ-hez, ez csak egy mély meditáció, viszont lehet belőle TKÉ.
2013. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:
2014. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!