Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak köztetek olyanok,...

Vannak köztetek olyanok, akiket érdekelne egy okkultista összejövetel? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Na szóval. Vagyunk 4-en régi barátok, akiket érdekel a téma, vannak tapasztalataink és szívesen rendeznénk olyan összejöveteleket, ahová a hasonló gondolkodású embereket is szívesen látnánk, hogy tapasztalatokat cseréljünk egymással. Leszögezném, hogy szó sincs semmiféle szektáról, beavatásról, stb. Teljesen ingyenes lenne a részvétel, kötetlen beszélgetéssel, igény szerint szalonnasütéssel, stb. összekötve. Főként szellemekről, UFO-król, mágikus dolgokról, vallási kérdésekről beszélgetnénk. Az egyetlen feltételünk, hogy a résztvevő ne legyen ateista/agnosztikus/szkeptikus (bár akit érdekelnek ezen témák, valószínűleg hisz valamilyen istenben, energiában, stb.)mert akik állandóan azt bizonygatják, hogy a paranormális dolgok azok nem léteznek, olyanokkal nincs kedvünk vitázni, ez gondolom érthető.

2013. júl. 13. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Szóval a józan ész kizárva a buliból? Micsoda diszkrimináció.
2013. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, nem szeretem azokat győzködni, akik alapból szkeptikusok. Ennek ellenére én azért nem mennék bele egy ilyenbe, mert ismeretség híján nem osztanék meg ilyen dolgokat senkivel. Egyetlen kivétel van, de az tényleg különleges eset.
2013. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem igen :)
2013. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as! Hová valósi vagy?
2013. júl. 16. 03:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!