Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » SZELLEM IDÉZÉS?

Kathrine kérdése:

SZELLEM IDÉZÉS?

Figyelt kérdés
Szellemet szeretnénk idézni. Valaki nem tudna valami egyszerű módot rá??

#szellemidézés #szellem. egyszerű #unatkozok :DD
2013. júl. 16. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy a te, fiatal korosztályod nem fogja fel, hogy ez mennyire veszélyes lehet. De remélem, nem felesleges leírnom ide, hogy ne is próbáld!! A te érdekedben.
2013. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is átfésülik az összes szellemekkel foglalkozó oldalt, a kis 10 évesek mindig ezt csinálják, kipróbálják, majd sírnak, és nem értik miért jött át az a démon.
2013. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Már nem is értem, miért próbálom meggyőzni őket. :/
2013. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Nyugodtan próbálkozz akármivel, úgysem fog semmi történni. Majd megunod, kinövöd.
2013. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Ne háborgasd a fekete mágiát mert nagyon veszélyes!Ha egyszerű módot rá tessék. Legyetek hárman. tegyetek középre egy képet akit meg szeretnétek idézni és középen valahol égjen 1 db gyertya.Aztán ismételjétek el ezt pl Nemes Klára ha itt vagy közöttünk jelezz 3szor kell elismételni.De ez csak a példa annak a nevét mondjátok aki a képen van.Aztán ha jelzett ott van ha nem akk nincs ott ennyi,de még egyszer mondom nagyon veszélyes a fekete mágia ne csodálkozzatok ha valami fog történni mert én szóltam!
2013. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Szia!

Én a helyedben átgondolnám,hogy mit csinálok,mert a szellemek nem szeretik,ha bolygatják őket!És kit is akartok megidézni?Az nem mindegy,mert lehet hogy egy démont idéztek meg,azt meg szinte lehetetlen vissza küldeni,csak szakember segítségével,és még ő sem biztos,hogy vissza tudná küldeni.....

Egyszerű módja nem igazán van,mert mindegyikhez gyakorlottnak kell lenni,és te szerintem nem nagyon vagy gyakorlott ezen a téren....Mi okból szeretnétek megidézni,és kit?

De azért mutatok egy nem annyira nehezet...

[link] Ezen az oldalon van a szellemidézés kezdőknek,mert szerintem te még életedbe nem idéztél szellemet,ha egy egyszerű módot szeretnél rá.

Remélem tudtam segíteni!

2013. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!