Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan idézhetnék szellemet?

Hogyan idézhetnék szellemet?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallottam már hogy ,,idéztünk szellemet!,, de mégis hogyan?

Mert aki idézte nem mert róla többet beszélni valamitől annyira megijedt.˙(36 év körül voltak) tehát nem hinném hogy csak duma volt



2013. júl. 15. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
2 lehetőség van: nem történik semmi, vagy ha mégis akkor az egy olyan élmény lessz, hogy örökre megbánod..:)
2013. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl. OUIJA táblával. Már próbáltam, de nekem nem sikerült.
2013. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de elmagyaráznátok mik ezek és hogy kell?:)
2013. júl. 15. 20:01
 4/5 anonim válasza:

Ne idézz, mert átjöhet olyan is,akit nem akarnál.Mi nővéremmel megtettük.Volt egy pince a nagyiéknál a lakóháznál, ami régen pincebörtön volt.megidéztünk egy halottat, de csak úgy mondtuk hogy aki itt van az adjon jelet, és stb. meg hogy ha szellem vagy adj jelet.Olyan hideg lett hirtelen és "kimenekültünk" a pincéből.De ezelőtt az egész idézés előtt csináltunk egy 2 ágból álló keresztet él fűvel összekötöttük. :/ Nah...mikor visszaértünk a kereszt leesett a kő ping-pong asztalról. de nem hiszem hogy a szél volt mert széttört és nem esett messze.Kb. 3 cm-re esett az asztaltól.

Megijedtünk és nővérem felemelte a botot.Egymásra néztünk, a nővérem azt mondta: "szerintem fejezzük be"

Hát... befejeztük.De a wc tükrében egy pillanatra láttam egy felnőtt férfit.Csak az alakját láttam, mert teljesen fekete volt, mintha fénnyel szemben fényképezték volna le.

Nagyon besz**tam..

Hazamentünk és utána még egy fél évig olyan furi dolgok voltak, és anya azt mondta úgy érzi mintha figyelné valaki reggelente a konyhában.Soha nem mondtuk el neki mit is csináltunk.Senki nem tud róla, bár már felnőtt leszek , a nővérem meg már felnőtt ( mert kb 9-11 évesen csinálhattuk) nem felejtem el.Azóta félek itthon egyedül.Mert abban az időben még a lámpák is villogtak.DE CSAK A MI szobánkban és hiába cserélgettünk villanykörtét.Szóval ne idézz meg senkit.

2013. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv !


Nem kell azt idézgetni, egy kis kutatómunkával (sajnos) egész könnyen lehet találni. Fiatalabb koromban nagyon belemerültem a témába. Először csak elméleti szinten, majd később gyakorlatban is. Sikerült közel 1 tucat esetben szellemi jelenlétre akadni, és közel ennyiszer sikerült is velük kommunikálni, hang alapon is. A szellemek keresése és találása egy zsákbamacska egy átlag ember számára, amilyen én is voltam. Ha szerencsénk van, akkor egy "normálisabb" szellembe botlasz, aki nem fog rád tapadni és nem keseriti meg az életed. Ha egy másikat fogsz ki, akkor azok lesznek amit elöbb emlitettem. És nagyon nehéz tőlük megszabadulni. Tegyél belátásod szerint, de komoly kockázatai vannak. Itt lenne néhány : Állandó fásultság,fáradtság, rossz közérzet, depresszió, gyilkos és öngyilkoss gondolatok,hirtelen indulatuság,agresszivitás... és ezek fokozódása.

2023. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!