Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez normális? Vagy csak beképze...

Ez normális? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Jó tudom , hülyének fogtok nézni és annak is érzem magam...de egészen kis korom óta van egy furcsa dolgom. Egyszerűen megérzem hogy mire gondol / vagy mit akar a másik ember. Az a kísérteties és rémisztő mikor beválnak a sejtéseim. Pl.: a barátnőm az ajtó előtt áll és én már tudom hogy szakított a barátjával és az a vicc hogy mikor beengedtem kiderült hogy tényleg szakított a barátjával.Teljesen abnormálisnak érzem magam , és ez még csak egy példa volt. Szerintetek létezhet ilyen ? Vagy csak be vagyok kattanva ?

15/L



2013. júl. 19. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Létezhet. Simán. Mindenkinek vannak megérzései. Valakinek különösen sok, már annyira, hogy az csoda szinte. De ezt a csodát jó dolgokra kell használni. Ha érzed, hogy valaki szenved, akkor segíts neki.
2013. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szerintem jedi vagy.

mondj még példákat!

2013. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én ezt nem egy jó dolognak érzem...olyan más vagyok mint a többiek...annyi titkot őrzök , amit nem mondhatok el senkinek. Furcsán is viselkedek , például oda jön egy tök cuki srác hogy ismerkedjen , a normális lányok rögtön beolvadnak és nekem is azt kellet volna , de valahonnan tudtam hogy csak le akar fektetni , és hogy fogadtak a haverjaival.És az a legfurább hogy valószínűleg tényleg fogadtak a haverjaival , mert mi után elutasítom , megütötte a fülem hogy akkor kérem az ezrest , ezt bebuktad haver. A lányokkal meg különösen rossz a kapcsolatom. Egyszerűen érzem a rossz indulatot és csak egyetlen barátnőm van...
2013. júl. 19. 21:56
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez érdekes.

De milyen titkaid vannak ezzel kapcsolatban? Itt elmondhatod.

2013. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki, különleges vagy. Gondolj bele : tudtad hogy szakított a barátjával. Tudtál volna segíteni? Nem mindegy hogy megérzed vagy elmondja? És nem örülsz hogx nem tudott lefektetni? Boldogabb lennél ha dugtok és utánna otthagy?
2013. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ti csak ennek a jó oldalát látjátok , de nem minden ilyen okés , például ha találkozok egy sötét , tragikus mulltó emberrel , az teljesen megrázz , mert át élem én is.Barátaim nincsenek. Csak egy. Mindenki furcsának talál.Van hogy néha teljes káosz van a fejembe és olyankor majd megőrülök
2013. júl. 19. 22:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Interneten keresztül is megérzed a rosz szándékot? Én szívesen barátkoznék veled :D annak a híve vagyok hogy egyedül egy barátod lehet.
2013. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem ... azért ahhoz elég nagy tehetség kéne :DDD persze szívesen barátkozom veled
2013. júl. 19. 22:38
 9/15 anonim ***** válasza:

És amikor megráz, az hogy ráz meg? Melyik igaz az alábbiak közül?

a. Megtudod róla konkrétan, hogy tragikus a múltja, mert mondja.

b. Látszik rajta, mert pl. tolószékben ül, és az empátiád miatt átérzed, hogy milyen rossz lehetett balesetet szenvedni.

c. A benyomásaid alapján gondolsz róla valamit, és azt képzeled el, de nem lehetsz biztos benne.

d. A benyomásaid alapján gondolsz róla valamit, és utána ki is derül, hogy igaz.


Amikor ilyen érzésed van, akkor mennyire figyeled meg az illetőt? Elég csak ránézni? Vagy hosszasan beszélgetsz vele? Vagy csak ráérzel a lelkére valahogy, mintha belenéznél a fejébe és a szívébe?


Azért kérdezek ennyit, mert alapvetően szkeptikus vagyok, de írtak már itt többen hasonló eseteket, ezért hajlok arra, hogy talán mégis lehet benne valami.

A legtöbb ember nem érez rá semmi ilyesmire. Ha te igen, akkor valószínűleg van egy arany középút, tehát biztos lehet kontrollálni a dolgot, például úgy, hogy nem figyelsz meg olyan mélyen másokat.

2013. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, nyugi, nem vagy ufó csak magas az érzelmi intelligenciád. Mindenkiben van valami rejtett kincs, valami ajándék nekünk ez.

Igaz vannak nehéz szakaszok, egy idő után beleun az ember, hogy kb! minden választ előre tud, meg nálam az volt a baj, hogy nem kommunikáltam egy idő után, tehát nem kérdeztem semmit nagyon az emberektől, mert számomra nem volt meglepetés, hogy mik lehetnek majd a válaszok, stb... De ezt persze jogosan furcsállták, és hitték azt, hogy közönyös vagyok velük szemben..Na szóval van egy ilyen oldala is...

De van ennek is majd meglátod.

21

2013. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!