Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Stresszoldás, nyugtatás,...

Stresszoldás, nyugtatás, pozitív gondolkodás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Írnátok nekem CD-ket, vagy bármit amit tudnék hallgatni esténként vagy napközben ha ráérek stresszoldás, önnyugtatás céljából? Vagy ami pozitív dolgokat sugall?

Sokat stresszelek napközben, hirtelen indulatú vagyok, gyorsan felidegesítem magam a dolgokon, és szeretnék valamit belevinni a napjaimba, amik megnyugtatnak lelkileg. Illetve mostanában eléggé depis hangulatom van...

Ötletek?



2013. júl. 22. 13:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Írhattok zenéket, vagy olyan CD-ket amin beszélnek, könyveket is akár. Én Ludovico Einaudi-t szoktam hallgatni ilyenkor, de szeretnék mást is kipróbálni.
2013. júl. 22. 13:25
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Én nagyon ajánlanám neked az Agykontroll nevű tanfolyamot, számtalan ismerősömnek, különfélébbnél különfélébb problémákban segített már, akár fizikális, akár mentális, vagy lelki!

Szerintem életem egyik legjobb befektetése volt amikor elmentem 15 éve, hogy elvégezzem!

Pedig még gyerek voltam!

Azóta voltam többször is ismételni,kiváló! Domján László-nál voltam, én Őt ajánlom igazán!

(Ismerem a többit is, voltam előadásukon is, de a Dr Domján László überelhetetlen!

Mintha 4 napig színházba lennél és még is iszonyatosan sokat tanulsz!

Vannak kiadványaik is, írásos és hang anyagok is! Profik!

Csak ajánlani tudom Őket!

Keress rájuk, olvass utánuk!;)

101 pozitív állítás,

A nyugalom hangjai,

Ideg nyugtató vizsgaidőszakra,

Agykontroll Alapgyakorlat,

Sziget című meditáció,

Figyi! Keress rá!

Írhatnám estig annyi van és,hogy milyen jó, de ez egy olyan sport, mint amiben mindenkinek saját megítélése van és neked kell kipróbálni, hogy véleményed lehessen!

Weboldalukon is sok mindent megtalálsz, Pesten a Keleti Pu . közelében is van boltjuk,ott is körül nézhetsz, de az interneten is!

Ha ezekre rá keresel, biztos valahol fent vannak! ;)

Másik zene..

Buddha and Bonsai CD,

Keresd úgy rájuk, hogy New Age! ;)

Remélem tudtam segíteni!

Szép napot és nyugi!

Csak magadnak ártassz vele, a dolog nem lesz hamarabb megoldva és gyorsabban, mert nem tudsz úgy koncentrálni!

Ha pedig vita van, a másik fél csak boldogabb, ha neked rossz! ;)

2013. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképp utánanézek ezeknek! :)
2013. júl. 25. 14:22
 4/5 anonim válasza:

Nagyon szívesen!

;)

Kívánom, hogy járj sikerrel, bár szerintem pillanatok alatt annyi infót és hallgatni/olvasni valót lelsz,olyan témakörben is, ami téged érdekel, hogy az csak na! :)

Ha netán nem, akkor szólj! ;)

Szép napot és kellemes hétvégét!

(Próbálj meg kimenni kicsit a természetbe, netán víz mellé, vagy parkba, az is nagyon fel tud tölteni és rendkívül megnyugtató! Mondjuk egy jó könyvvel, vagy zenét hallgatsz..én pl.kabarét szoktam, Kőhalmi mindig kiránt a mély pontokról! ;) )

Kellemes hétvégét kívánok! :)

2013. júl. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Én tudnám ajánlani Balogh Béla - Tudatalatti tízparancsolatát. Este amikor lefekszel érdemes a hanganyagra elaludni, nagyon nyugtató tele van megerősítő gondolattal. Arról nem beszélve, hogy kb. fél év napi kétszeri hallgatás után pozitív változásokat érhetsz el.

2013. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!