Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Dr. Eben...

Mi a véleményetek Dr. Eben Alexander: A mennyország létezik című könyve?

Figyelt kérdés
Érdemes elolvasni? Elfogom olvasni, de mit gondoltok ti róla?
2013. júl. 22. 19:48
 1/6 Antimod ***** válasza:
Érdekes halálközeli élmény-beszámoló, de nagyon erősen kereste a szavakat és kifejezéseket, amire úgy érzem, a fordítás még rátett. A valódi érdekessége inkább abban rejlik, hogyan tudja összeegyeztetni ezt az élményt materialista múltjával és néhai meggyőződésével.
2013. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Hazugság!

Ki is derült, sőt ügy is volt belőle.

Kitalált a mese az egész - végig mesterséges kómában tartotta a kolléganője, így végig hallucinálta az egészet.

Majd pénz reményében megírt a könyvet.

kellett is neki a pénz nagyon, mivel betegei már ekkora több millió dollárra perelték, orvosi műhibái tucatjai miatt!

Végül el is tiltották a doki minden ilyen nemű tevékenységétől.

2022. aug. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hazugság!


Ki is derült, sőt ügy is volt belőle.

Kitalált mese az egész - végig mesterséges kómában tartotta a kolléganője, így végig hallucinálta az egészet.

Majd pénz reményében megírta a könyvet.

Kellett is neki a pénz nagyon, mivel betegei már ekkora több millió dollárra perelték, orvosi műhibái tucatjai miatt!

Végül el is tiltották a dokit minden ilyen nemű tevékenységétől.

Elnézést, hogy újra leírtam, az első írásomból hiányoztak betűk!

2022. aug. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző ezeket honnan veszed? Rákerestem magyarul, angolul is, de semmit se találtam.

Nekem őszintén szólva nem tetszett a könyv. Elhiszem, hogy átélte ezeket, de akkor is. Ha akkora nagy durranás az élménye, ahogyan ő leírja, hogy mekkora, akkor mi ez a szegényes beszámoló? Ő is szabadkozik, hogy nem tudja úgy visszaadni az élményeit, hogy azok hűen tükrözzék a valóságot, de azért ennél kicsit jobban megpróbálhatta volna. Azt írja, hogy rengeteg tudás birtokába jutott, de ebből semmit nem adott át, amiket leírt, azt kb. én is ki tudnám találni esti mesének egy alkalommal. Még csak arra se kaptunk választ, hogy ha annyira hipiszupi az a spirituális világ, akkor mégis minek kell itt dekkolnunk?

2022. szept. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig ott van az!

Már nem keresem elő.

Annyiszor előkerestem már, nem szenvedek vele!

Konkrétan szélhámos volt az ember, és a praktizálástól is eltiltották.

Mert annyi hibát követett el a betegein.

Ezt a baromságot is a pénz miatt hozta össze, amiből ügy is lett.

Ahol kolléganője ismerte el, hogy ő tartotta mesterséges kómában.

Nem holmi betegség miatt volt ez neki.

Nézz utána!

Gyakorin, egyik válaszomban le vannak írva az oldalak és a bírósági végzés is az ügyről.

Persze külföldi oldalon találhatóak ezek meg.

2022. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez volt az utolsó, hogy előkerestem!


Dr. Eben Alexander egy csaló, a kómás sztorija hazugság.

Miután elkövetett pár műhibát és meghamisította az erről szóló papírokat, perlik a betegei, és már is több millió dollár kártérítést kell fizetnie az egyik betegének.

Mivel a zsíros állásokat tehetségtelensége miatt elbukta kell neki a pénz, hogy fizethessen, így belevetette magát a vallás bizniszbe.


[link]


A linken azt írják hogy 2007 óta nem végezhetett sebészi beavatkozást, több kórházi pozícióját megszüntették vagy felfüggesztették, több esetben pereskedtek ellene orvosi hibák miatt (malpractice lawsuits) és több esetben papírokat hamisított meg, hogy az orvosi hibákat eltüntesse.


A kómáról ő azt állítja hogy agyhártyagyulladás következménye volt, de az őt kezelő orvos szerint mesterségesen előidézett éber kóma volt, ami alatt a beteg hallucinál.

Az Esquire magazin beszélt Dr. Laura Potter-rel, aki mesterséges kómába tartotta Alexandert.

A teljes cikkért fizetni kell!

[link]

Itt egy másik link a pereskedésről:

[link]


Szóval a könyv legfeljebb a mesekönyv kategóriába való..

2022. okt. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!