Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Másnak is volt ilyen? Nagyon...

Másnak is volt ilyen? Nagyon para. Tudatos álom, amiből nem birok felébredni! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Ilyen már többször előfordult velem és mindig ugyan úgy:

Álmomban az ágyamban fekszem, sötét van, minden megfelel a valóságnak de van ott valami, valaki, akit sosem látok, de érzem hogy ott ólálkodik a környezetemben és akar valamit.Van úgy, hogy sikerül is mondjuk, valahogy rám csavarni a takarót, vagy fejemre rakni a párnát, ilyenek.Nem alvásparalizis, mert nem vagyok lebénulva, viszont teljesen tudatában vagyok annak, hogy álmodok és annak is, hogy valami nagyon nincs rendjén...Nálam a normális tudatos álmok viszonylag rövid ideig tartanak és vigyáznom kell, nehogy a legkisebb izgalom hatására felébredjek.Itt azonban az a helyzet, hogy bár tudatos az álom, ijesztő is, mégsem vagyok képes felébredni belőle.Sőt, közben valamennyire a külvilágban történteknek is tudatában vagyok, hogy -valójában- mi történik a szobában!Most ez nagyon para volt, mert azt a láthatatlan valamit nagyon szerettem volna távol tartani magamtól miközben tudtam, hogy ez csak álom, felébredni belőle, de minden koncentráció ellenére sem sikerült. Ekkor arra gondoltam, ha sikerülne hangot adni, akkor arra már csak felébrednék, vagy valaki a családból felébreszteni.Sikítani kezdtem, aztán valahogy a valóságban is sikerült hangot kiadnom, Erre felnyitottam a szemem, végre sikerült.Abban a pillanatban éreztem és hallottam is, hogy zökkent egyet az ágy alattam.Mintha jól megrúgták vagy meglökték volna!(Ez sem először történik, és mindíg ezek után a jellegű álmok után!).

Mi a frász lehet ez?

Gondoltam testen kívüli élményre is, bár volt benne részem elég sokszor és az nem így történt, nem éreztem közben veszélyben magam és nem éreztem úgy, hogy csak álmodok!

Többször volt már olyan is, hogy téves ébredésem volt, azt hittem felébredtem, de kiderült hogy mégsem és ez akár 5-ször egymás után is, sorozatban.De ez a mostani nem olyan volt.

Mit lehet ez ellen tenni?Vagy hogy lehet hamarabb kijönni belőle?Az ágy zökkenése, meg különösen furcsa.

Van úgy néha, hogy azt álmodom hogy zuhanok és olyankor "ugrok" egyet álmomban, de ez nem olyan volt.Én biztos, hogy nem mozdultam meg., csak az ágy!


2013. júl. 26. 13:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Esetleg te, "kedves" első, mivel látom, még egy értelmes válaszra sem telik.
2013. júl. 26. 13:40
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló történt velem is, amikor próbáltam tudatos álmokat átélni. Én annyira megijedtem, hogy aztán nem is folytattam. Lehet, hogy ez csak egy kezdeti, átmeneti dolog, de nagyon kellemetlen.
2013. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az alvási paralízis miatt lehet amúgy szerintem
2013. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nekem is volt hasonló... már félálomban éreztem hogy nem fog stimmelni valami, és amikor rájöttem hogy álmodok, valami ijesztően nyomasztó érzés fogott el.. Ahogy realizálódott bennem ez a jelenet, fel is ébredtem, és örültem hogy csak egy álom volt. Aztán megint jött valami ami elárulta hogy még mindig álmodok, és erre megint felébredtem. Egy újabb álomba. :D És ez így ismétlődött nem is tudom meddig (a nyomasztó érzés végig jelen volt), kiabálni mindig próbáltam, hogy segítsenek felébredni, de alig vagy egyáltalán nem jött ki hang a torkomon. (Eközben a testem végig "lebegni" vagy "pörögni" akart, ha kapaszkodót kerestem az vagy kiszakadt, vagy magamat sértettem fel.xD) Min. 4x ismétlődött ez mire sikerült felébrednem, de olyan érzésem volt ezután, mintha felfújták volna az agyam:D Eddig 3x történt ilyen, ebből kétszer egymás után, mondanom sem kell milyen borzasztó volt. Mondjuk az ágy zökkenését nem tudom hova tenni, nekem nem volt ilyen.

...Én nem zárom ki annak az esélyét hogy valami ki akarta használni az alvás közbeni kiszolgáltatottságunkat, és nem engedett visszatérni a testbe. Legalábbis nem hiszem, hogy ez mind csak az agyunk műve, ami szórakozott velünk álmunkban...

2013. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én sem hiszem, hogy mind csak az agyunk műve.

De amúgy most hogy említetted, nekem is eszembe jutott, hogy

már az álom előtt éreztem, hogy valami nem stimmel a szobában, de akkor még tuti, hogy nem aludtam, sőt utána még sokáig álmatlanul forgolódtam, nem érdekelt, hogy "valami fura".Aztán mikor ez a hülye álom véget ért, utána is éreztem valamit, valaminek a zavaró jelenlétét.

2013. júl. 26. 16:10
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

A megoldás, ha elfordulsz az ilyen kísérletezéstől, amit nem tudsz uralni. Az egyetlen, akinek hatalma van minden szellem felett Jézus Krisztus. Ha megtérsz hozzá, és felhagysz az ezoterikus kísérletezéssel, nem érhet semmi bántódás.

Egy jó írás:

Erdélyi Judit: Lelki immunológia

[link]

2013. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Talán ... nyílnak kifelé a kapuk, amiknek nem lenne szabad kinyílniuk...

...az okkult kíváncsisággal, kísérletezéssel és kereséssel nyitogatják ki a kapukat...

...és az összes kapu mögött ugyanazokat találják...

...éhes és bukott entitásokat. (!!!)


Nem lenne szabad, hogy a lepecsételt kapuk kinyíljanak, de ki fognak nyílni....

...mi kerestük és mi akartuk ezt, a mi döntésünk volt mindez,

ezért a felelősség is a miénk.


Mi: az emberiség, kollektíven felelősek vagyunk a kapuk kinyitásáért.

Nyitotta és nyitja a pogány, a keresztény, a zsidó és a muzulmán...

...egyszóval mindenki...

...a negro rítusokat szóba sem hozom...

...a sámánokat agyondícsérik, holott ők is primitívek voltak.

2013. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Sámánok?.. Egyszer mindenki volt primitív.. De jelen időben is hihetetlen energiákat mozgatnak a Földért. És ez számít.

Viszont jól jönne valami magyarázat arra, miért nem hatnak már az erősebb védelmek sem, mert már végképp nem értem hogy történhetnek meg egyes dolgok ezek ellenére is, pláne mit lehet tenni ellenük..:/

2013. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Almunkban az asztralvilagban jar az asztraltestunk. Ez a dimenzio pedig tele van negativ lenyekkel, entitasokkal, lelkekkel. Hipnagog allapotban, tudatos almodaskor erzekelhetjuk oket - szerintem ez tortent.


Meg kell tisztulni a sajat negativ gondolati es erzelmi vibracioinktol, amelyek az aurankban vannak, es vonzzak magukhoz a hasonlo energiakat, akinek aztan felelmet keltenek. Hogyan ? Jocselekdetekkel, gyonassal, imadsaggal, megbocsajtassal.


Wictor Charon : Az ember ket elete (letoltheto) arrol szol, mi tortenik velunk mikor alszunk - ajanlom.

2013. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami olyasmi lehet amit a kilences (09-02 22:48) ír.

Velem is előfordultak párszor azok a dolgok amikről írtál, de azért megnyugtató hogy nem csak én vagyok evvel így.

Nagyon érdekes ez az egész élmény, pedig én eddig még nem is foglalkoztam tudatos álmodással. De szerintem hasznos lenne nekem kipróbálni pl a testen kívüli utazást, tervbe is van véve, de csak csínján érdemes avval is foglalkozni.

Egy megoldás van azért arra ha valaki ilyen helyzetbe kerül, legalábbis rémálmoknál beválik, az hogy egy akármilyen pontot kiszemelsz álmodban és azt mereven nézed. Pár másodperc múlva felébredsz. Ez nálam bevált "egyszerű" rémálmoknál, de olyan típusú álmoknál mint amiről írtál is, (ami olyan mintha valami alsóbb szintű asztráltérre találtam volna), azoknál nagyon nehezen ébredtem és 2 másodperc után visszaájultam... Nagyon érdekes volt, hogy még csak fel sem bírtam normálisan kelni az ágyról. Én is arra tippelek hogy ilyenkor egy másik síkra kerülsz, valszeg a 4d-be, talán ha tudatosan kezdesz foglalkozni evvel, pl tanfolyamon tanulnád olyan tanártól aki járatos ebben, akkor segítene, pl a lelki gubancok oldásában is..

2013. szept. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!