Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kérni. Nem tudom h megfelelő kategóriába írtam-e ezért elnézéseteket kérem! Nektek mi a véleményetek erről a megérzéses dologról meg erről a témáról? Többi lent. Bocsánat h hosszú lett.

Figyelt kérdés
Barátnőm tegnap mesélt egy-két érdekes dolgot. Hisz a szellemekben és vmilyen szinten én is. A mellettük lévő utcában meghalt egy idős néni tv-zés közben a foteljában. Reggelre betörve találták az ablakokat a tv meg sistergett(hangyafoci). A fia megcsináltatta az ablakokat másnap reggelre ugyan úgy ki voltak törve. A másik meg h vmelyik rokonuk vett egy házat amit fel kellett szentelni mert az összes család tag valami fekete alakot látott mindig a lakás különböző részeiben. Meg véletlen lehet-e az h tarot kártyázott az egyik mamája a barátnőjével és másnap meghalt.. még az anyja sem mert hozzá nyúlni a kártyákhoz.. a házba meg a nyári melegbe fázott benn..( 2-3 kártya lap az ágya alatt volt másnap reggel pedig ki lettek dobva) Mondta h megszokott érezni dolgokat általában pl üzeneteknél megse kell nézni-e h mi áll benne.. ha meg ilyenekről beszél általába nehezen alszik el kirázza a hideg,izzad jég hideg a lába stb ( mikor nekem is mesélte tényleg jelentkeztek ezek rajta pedig nem volt se meleg se hideg a szobába)... érdekesnek tartom (tuti h nem kitalálta vagy ilyesmi)
2013. aug. 11. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezotéria kategória
2013. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nem Tudományok kategória, de érdekes téma.


Én nem hiszek az úgynevezett kísértetekben/szellemekben, de egy nagyon szavahihető ismerősöm mesélte, hogy amikor az apukája meghalt, aznap éjszaka olyan "szellemjárás" volt a házban, hogy a tányérok is leestek a konyhában a polcokról stb.


A megérzés megint egy különleges dolog, szerintem nem függ össze az előzővel. Erről van saját tapasztalatom, pl. előfordult már, hogy megéreztem, hogy mikor kapok valakitől levelet; vagy pl. egy ismerőssel való találkozáskor belém hasított egy gondolat, hogy most látom utoljára, pedig még kellett volna találkoznunk, meg is beszéltük, és tényleg nem láttam azóta (~10 éve).

Néhányszor pedig átéltem olyasmit, amiről tudtam, hogy előzőleg már álmodtam pontosan ugyanazt (helyszín, történések); ráadásul az egyik az álom idején még teljesen valószerűtlen volt. (Tehát ez nem déja vu.)


De ezekkel a dolgokkal nem lehet mit kezdeni, megmagyarázhatatlanok, és valószínűleg azok is maradnak.

2013. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!