Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjátok el a véleményeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok el a véleményeteket lécci! Kicsit hosszú, de ki mit gondol errol? (korkulombség téma. )

Figyelt kérdés

Az a lényeg,hogy megismerkedtem egy sráccal, o 25 én 16 évesek vagyunk.A discobol jottem hazafele barátnommel és a haverja leszólitott minket,de nem beszélgettunk sokáig,csak a nevunket kérdezték meg,barátnom ismerte is látásból az egyikojuket,mert o már 30éves. Az egyik srác Zsoltinak hívják ,felvett msnre beszélgettunk. Találkoztunk és mondta,h neki nem kell nála fiatalabb csaj,meg ilyenek. Aztán mégis mindíg mondta,hogy jól érzi magát velem,meg koromhoz képest érett vagyok. Sosem eroszakoskodott vagy célozgatott ilyenek.Aztán vagy 2hónnapal rá elmentunk egyutt bulizni és ott osszejottunk. De nagyon aranyosan viselkedik velem,én mondtam neki,h nem akarok még vele lefekudni,meg semmi és o ezt tiszteletben tartotta és mondta,hogy nemis érdekli,csak szeret velem lenni. Tulajdonképpen énis imádok vele lenni. Bemutatott az osszes haverjának, a szuleinek stb. Tegnap este lefekudtem vele,mert nagyon megkívántuk egymást.Nem érzem,hogy megbántam volna,meg semmi,mert nem o volt az elso,hogy baj lenne,hogy 1 hónap után lefekszek vele. Annyira jó érzésem van,de ugyanakkor vigyázok is,mert sose lehet tudni,bár próbálok bízni benne:D

Szerintetek rib*nc vagyok ,hogy lefekudtem a barátommal végulis?

vélemények?:D


2010. okt. 24. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért lennél ribanc? :)

Az én párom 28 éves..én pedig 18 leszek.

L

2010. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg jól érzed magad vele, és úgy gondolod, h Ő az igazi, akkor semmi baj a korkülönbséggel. A szex kicsit talán korai volt, 16 éves fejjel. Lehet, hogy a pasas még a "kampányszezonnál" tartott, de lehet, h neki nincs ilyen. Remélem, később sem bánod meg. :)

21L

2010. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hogy gondolsz ilyent magadrol?!?!, nem az elso este fekudtel le vele!!!Sot, szerintem o is komolyan gondoja a dolgot, hanem nem mutatott volna be a haveroknak, szuloknek!
2010. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
azért írtad ki h megmutasd h boldog vagy, vagy mi a fas*om???
2010. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Hogy gondolsz ilyent magadrol?!?!, nem az elso este fekudtel le vele!!!Sot, szerintem o is komolyan gondoja a dolgot, hanem nem mutatott volna be a haveroknak, szuloknek!
2010. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat! tényleg nagyon jól estek,hogy nem mindenki bántott..:)

Ja és kedves nem azért írtam ki,mert boldog vagyok,vagyis azért is,de a kívulállók véleményét szeretném megtudni.

2010. okt. 24. 20:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Dugtál egy jót. Lesz még ilyen. Vagy vele, vagy mással.
2010. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd pár nap múlva írhatnál még azért h mi a helyzet veletek. OK?
2010. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nem is jó nem is rossz sztori ha körülnézünk a világban.Ha tényleg nem bántad meg akkor jó neked csak nehogy elszállj,persze hogy kedves volt,hisz annak illik lenni csajozáskor

egyebet nem tudok hozzáfüzni ennyi adat tükrében

2010. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Na az a helyzet,hogy nagyon jól megvagyunk,ma rosszul lettem a suliban és egybol eljott a munkából,mert ilyen családi biznisz,aztán eljott és vitt az orvoshoz.(:

Olyan jól esett. Meg mondta,hogy nagyon vigyázzak magamra,nehogy komolyabb bajom legyen stb. Majd mesélek még..:)

puszi mindenkinek addig is!

2010. okt. 25. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!