Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek angyalok?

Szerintetek léteznek angyalok?

Figyelt kérdés
Szerintem léteznek :) és úgy érzem még kommunikálni is tudok velük.Régen azt hittem , hülye vagyok és magamban beszélek , de utána rájöttem hogy nem.:) Szerintetek?

2013. aug. 14. 16:07
 1/6 Lemuria válasza:
100%

Most komolyan, miért is fontos, hogy mit gondolnak mások?

Hisz te tudod mi a pálya nem?

Akkor?

Ne aggódj nem vagy egyedül :O

2013. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is léteznek, viszont a magadban beszélős részt nem akarod bővebben kifejteni? Én is állandóan magamnak beszélek, de nem válaszolok rá, viszont olyan néha, mintha valaki reagálna rá; pedig nem vagyok skizofrén.
2013. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lemuria válasza:
Aha és miben nyilvánul meg ez a a bizonyos reagálás?
2013. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom elmagyarázni. Olyan érzés féle, de semmiképpen nem konkrét szavak. Ha tudnám, hogy milyen a telepátia, akkor ezt az érzést ahhoz hasonlítanám.


Persze az a másik lehetőség, hogy csak a saját elmém szórakozik velem. Ettől, mert ezt leírtam ne nézz még dilisnek. :)

2013. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az hogy kérdezek valamit, és akkor ők válaszolnak rá..:)
2013. aug. 15. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy hülye vagy, bizonyára van erre képességed.

Én azt tanácsolnám, hallgass az érzéseidre.

Sajnos én nem tudok kommnunikálni az égiekkel, pedig már úgy tönkrement az életem, amennyire csak tönkre mehetett. Nekem ez a személyes tragédiám.

Éppen ezért erősítsd csak azt a kapcsolatot velük.

2013. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!