Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan lehet tudni hogy kik...

Honnan lehet tudni hogy kik médiumok? Vagy mi ez? Egyáltalán léteznek ilyen dolgok (szellemek, démonok, angyalok stb. )?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Onnan hogy leteszteled. Olyan dolgokat kérdezel tőle amit le tudsz ellenőrizni. Ha nem stimmel mehet a kedves boszorka a levesbe
2013. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A tv-ben a "Doq" csatornán szokták adni "Médiumok a Nyomozásban" című dokumentum filmet. Ha van időd akkor nagyon szeretném ha megnéznéd. Szerintem igen ritka lehet aki megérzi vagy meglátja előre a dolgokat!! Rengeteg pénzéhes,csaló akar így nagy anyagi haszonhoz jutni!!
2013. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 x) ***** válasza:
Az egyik legősibb és legkifizetődőbb svindler trükk :D Tudom ajánlani a Mentalista c. sorozatot. Abban sokat megtudhatsz a médiumos dolog mikéntjéről. Ha gondolod leírhatom egy ilyen trükk menetét, de most lusta vagyok :D
2013. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tótalaki Ottó válasza:

Én meg ajánlanám az Odaát c. (Supernatural) sorozatot. Sok mindent megtudhatsz ezekről a dolgokról. :P

:D

2013. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pethő Emil válasza:

Szerintem nincsenek, csak emberek vannak, különféle lélektani állapotban. Aztán ők képzelnek bele a jelenségekbe olyasmiket, amiket látni vélnek.


Nem megmagyarázható jelenségeket viszont bárki átélhet, számtalanszor volt már telepatikus élményem, amikor a jelenlétemben levő személy elkezdett olyan témáról beszélni, amit előzőleg én gondoltam, de nem mondtam ki.

2013. jan. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat!
2013. jan. 31. 12:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Jól írj az első válaszoló!

Ha leteszteled, és jókat mond, akkor médium, szelle,, démon, stb. Ha nem, akkor a szomszéd banya.

2013. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ginseng Titusz ***** válasza:
Pető Emil válasza tökéletes.A véletlen egybeesések még nem rendkívüliek. Médiumok, és egyéb állatságok nincsenek.
2013. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

nem léteznek szellemek, démonok és angyalok se!

aki az ellenkezőjét állítja az bolond:)

2013. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan kérdés,amelyikre már eddig is több száz könyvet írtak-szóval: hossssszú.
2013. febr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!